Skocz do zawartości

21-23.07 --> Spotkanie dzieci z ADHD + zlot motocyklowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, kilka słów na wstępie:

 

Moja koleżanka Teresa, matka dwójki dzieci chorych na ADHD, prężna działaczka fundacji zrzeszającej rodziny z tym problemem.

Organizuje spotkanie dla dzieci i ich rodziców w dniu 22 (sobota) w miejscowości Pionki (oddalonej od radomia ok. 20km )

 

Spotkanie ma wyglądać następująco: rodzice i dzieciaki zjeżdżają się w sobote. Następnie będzie zorganizowana kolejka(taka na kółkach jeżdząca ulicami), która zawiezie dzieci do tzw. "Królewskich Źródeł" oddalonych o ok. 7km - gdzie będą zwiedzać i podziwiać (naprawde ładna okolica - byłem i polecam). Po powrocie do Pionek obiadzik, potem grill. Dzieci idą spać i rodzice balują.

 

Padła taka propozycja ażeby wpaść na ów impreze. Dla dzieciaków sam widok motocykli będzie nielada gradką. Można by zjechać się już w piatek = wieczór zapoznawczy z organizatorką i częscią rodziców wspomagających organizacjie imprezy.

 

Sobota - jest jeszcze do ustalenia, mianowicie:

 

Do "Królewskich Źródeł" dzieci będą jechac kolejką a my możemy eskortowac ów kolejke :icon_mrgreen:

 

Ponieważ istnieje możliwość dojazdu nie drogą publiczną a lasem. Część dzieciaków może jechac na motocyklach ( te spokojniejsze) jest mozliwe załatwienie eskorty policyjnej na tą okazje - ale wiadomo.... wszystko kwestia utaleń.

 

Wieczorem, impreza już wszystkich a więc: motocykliści + rodzice dzieci :D

 

Niedziela - rozjazd ;)

 

 

Czekam na odzew z waszej strony drodzy koledzy, szanowne koleżanki

 

ps. spanie mamy za free w budynku w którym, są organizowane zajęcia terapeutyczne. Jedynie jedzonko we własnym zakresie (będzie grill) wsad trzeba mieć :biggrin:

Edytowane przez swiruradom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Świru uwazam,ze jest to bardzo dobry pomysł :icon_mrgreen: - jesli tylko z praca sobie poradze (konkretnie nie wiem jak stoje w tym dniu ze sluzbami) to oczywiscie przypedze moją Virażką :D Ale dam znac po niedzieli. POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świru, a Teresa młodsza od twojej świętokrzyskiej adoratorki? :icon_mrgreen:

 

A co do imprezy - chciałbym, ale chyba nic z tego. Zobacze, jak już bedzie bliżej. Powodzenia!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świru, a Teresa młodsza od twojej świętokrzyskiej adoratorki? :D

 

Tak, znacznie młodsza o ponad połowe ;) :icon_mrgreen: :biggrin:

 

 

A co do imprezy, to zaplanowana jest na 3dni, poto ażeby ktoś kto będzie chciał zawitać do nas z odległej krainy mógł się spokojnie rozpłaszczyć i poimprezować :crossy:

Edytowane przez swiruradom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Pomysł jest fajny i jeśli tylko dojdzie spotkanie do skutku myślę że będzie fajna impreza zarówno dla dzieciaków jak i dla samych motocyklistów. Co się tyczy „Królewskich Źródeł” jest to naprawdę super miejsce! Wiem bo jestem z Pionek.

Jestem za i czekam na efekt końcowy :icon_mrgreen: .

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmujecie gości z daleka?

 

no baa :) tak się akurat złożyło, że odezwały się osoby wsumie z okolicy, ale tu nie ma nikt nic przeciwko ażeby zawitały do nas osoby z każdego zakątka nawet najdalszego.

bardzo serdecznie zapraszamy będzie nam miło, dzieciom jeszcze przyjemniej :)

Edytowane przez swiruradom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się ustalić wyjazd na Słowację na poniedziałek, wiec z przyjemnością przyjadę do Pionek.

 

Świetnie ;) ciesze się, że wreszcie spotkamy sie na 2oo. A nie tak jak ostanio :flesje:

 

PLAN ZLOTU

 

Piątek = 21.07

 

Z racji, iż większość osób jest pracująca w tym dniu spotykamy się wieczorem. Myślę, że ok. godziny 19 będzie najlepiej.

Ponieważ organizatorka nie spodziewa się dużego grona ludzi ze swojej strony nas też w tym dniu wydaje się nie będzie raczej dużo. Dlatego też spotkanie tj. wieczorek zapoznawczy odbędzie się nieopodal ośrodka w domu u organizatorki. Gdzie też będziemy spać.

 

 

Sobota = 22.07

 

Między godziną 9-11 będą się zjeżdżać, uczestnicy imprezy (motocykliści i rodzice dzieci). W tym czasie, przeniesiemy się z mieszkanka naszej organizatorki do ośrodka. Tam będzie czas na rozpakowanie się, przygotowanie miejsca spania itd.

Będzie grill, będą kiełbaski – no może się zdarzyć że nie będzie ich na tyle żeby każdy mógł się najeść do syta – więc kto potrzebuje więcej, dokupuje sobie w sklepie

 

Ok. 12 planujemy wyjazd do Królewskich Źródeł. Ma to się odbywać następująco: dzieciaki będą jechać w ciuchci. My mamy jechać obok, przed lub za nimi – będzie taki mały lans po Pionkach  a następnie udajemy się już do miejsca docelowego.

 

Jeśli chodzi o zwiedzanie jest darmowe, będzie przewodnik, który nam opowie coś nie coś o ów źródłach. Przewidywany powrót z wycieczki ok. 16.

 

Następnie już na terenie ośrodka będzie grill, a także gość z klawiszami który będzie nas zabawiał (nie ja :biggrin: )

 

 

Niedziela = 23.07

 

Wiadomo, pobudka o dogodnej dla każdego porze (można wylegiwać się nawet do południa) i smutne rozstanie się ;)

 

 

Nocleg jest DARMOWY czy to w domu u Teresy czy w ośrodku

 

Jeśli chodzi o dojazd to postaram się jak najszybciej wrzucić mapkę (dla osób które dojadą w sobotę) w piątek natomiast zrobimy punkt zbiorczy w Radomiu i pojedziemy razem 

 

Co do noclegu to tak jak już wspomniałem: mamy dach nad głową, są prysznice i łazienki - jedyne co musimy zabrać to: materac lub kalimatę (coś na czym się położymy) no chyba, że komuś odpowiada goła podłoga 

 

Jeśli chodzi o jedzonko to będzie – ale wiadomo nie na tyle żeby można się przysłowiowo napchać ( z umiarem) różni ludzie będą ciężko wyczuć kto ile zje. Dlatego też osoby które potrzebują więcej dokupią sobie coś nie coś w sklepie. Chodzi o to, żeby każdy mógł spróbować tego co przygotuje dla Nas organizatorka.

Edytowane przez swiruradom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Świru - kurcze niestety musisz wykreśli mnie i moją Zonke z listy bo nie damy rady przyjechac - sorki ale jakoś tak wyszło. Może następnym razem. POZDRAWIAM i zyczę miłej imprezki - Swiru zrób tak aby dzieciaki były uśmiechnięte!!! POZDRAWIAM i BAWCIE sie DOBRZE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...