Skocz do zawartości

Jaką BENZYNE laĆ do Hondy NS-1 80


SeibR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bubu Goryl - że Montesa to umocniona wersja niepowiedział mi sprzedający tylko Ci którzy posiadają taką Honde mi to powiedzili, bo NSR 80 to zwykła wersja, a NS-1 MONTESA 80 to wersja na tor, produkowana seryjnie z Tuningowych cześci więc, moc, przyśpieszenie itp. mósi byc lepsze... PoZdRo i ThX za Odpowiedzi... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak złozmy sie na cysterne i jedzmy do afganistanu tam po 5 gr za litr bryny

 

albo jedźmy do arabi saudyjskiej, tam mają po 1-2 gr za litr :icon_biggrin:

 

 

a co benzynki to między 95 a 98 nie odczuwałem różnicy dopiero na 99+ było deliktanie czuć że się sprzęt lepiej zbiera ale jeśli nie jedziesz się ścigać w MŚ gdzie liczą się ułamki sekund to się nie opłaca

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast 95 lej 98, powinna byc ciut mniej chrzczona, więc lepsza :) Ja u siebie zalałem na shellu wi pałer rejsink i jedyna różnica, to cichsza i troche kulturalniejsza praca i inny kolor dymku z wydechu hehe. Niedługo głowica będzie planowana na stopień sprężania 13,6:1 i chyba tylko na vpr będe musiał jeździć ...

Edytowane przez Z3US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lejąc 98 czy 95 nie widze nigdy żadnej różnicy w żadnym pojeździe którym jęździłem myśle że 98 to strata kasy

pozdr

 

Tez tak uwazam, zwlaszcza ze jezdze bardzo duzo... Mi wydaje sie ze na 95 lepiej chodzi niz na 98 (takie mam odczucie). Ale powiem Wam ze motor mi nigdy nie chodzil lepiej, jak swiezo po przywiezieniu go z Niemiec i z tamtym paliwem.. Szybciej przyspieszal, bardziej elastyczny byl, roznica byla odczuwalna, no ale zyjemy w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie czuję różnicy między 95 a 98, ale leję 98 :banghead: bo wychodzę z założenia, że 98 to takie lepsiejsze paliwo i raczej już go nie chrzczą, albo tankuję chociaż pełne 95 ;) na tankowaniu różnica między 95, a 98 wynosi 2zł to nie kupię sobie loda i już mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam staje SHELL niby jedna z dobrych, ale stacja beznadziejna, jeden gośc cos z maluchem popsuł, drugiemu źle się jeździ na tej benzynie, a trzeciemu mojemu koledze w suzuki rg 80 tak się gaźnik spieprzył przez tą benzyne (zatkało itp.) że musiał oddac do servisu... druga moja stacja to ORLEN, kolega tankujac 95 na SHELL a 95 na ORLENIE mówi że widzi różnice... niedławi, niedusi, lepsze przyśpieszenie ma motor i ogulnie lepsza, tylko troszke droższa... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...