Skocz do zawartości

Areograf


marioostry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wykonać areograf na zbiorniku paliwa. Sam jeszcze nie jestem pewien czego chcę. Jaqkie mogą być koszta takiej usługi?

 

W pierwszej kolejności to aerograf :] Wzór najlepiej pozostaw samemu artyście, powiedz tylko czego mniej więcej oczekujesz. Co do kosztów, to spróbuj namierzyć jakiegoś studenta czy kogoś kto dopiero zaczyna. Bardzo często malują za małą kasę, a wychodzi im to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś gdzie można wykonać areograf we wrocławiu?

 

Witam,

 

Ostatnio malowalem kask, bak i blotnik w Virowce 535. Koszt calosci 800PLN. Mlody gosc ale wszystko zrobil super profesjonalnia a i sama grafika jest taka jak chcialem a nawet lepsza :icon_biggrin:)). Nie bylo problemow z uzgadnianiem i poprawkami. Wszystko zalatwialem mailowo. Pelen profesjonalizm. Jak chcesz adres to napisz, wysle Ci, ma tez strone netowa gdzie mozna zobaczyc jego prace.

 

Pozdr

 

BAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goscia z czystym sumieniem polecam, sam nie bylem do konca przekonany zeby zostawiac graty u kolesia ktorego nie znam ale okazalo sie, ze jest wart i tych pieniedzy i zaufania. Kazda moja sugestia w czasie pracy zostala uwzgledniona i nie bylo zadnych nieporozumien. Jak bedziecie ogladac galerie to moj bak, blotnik i kask to te z nietoperzem w plomieniach i w rzeczywistosci wyglada to rewelayjnie. Nie mowiac juz o tym, ze wysylka kurierem jest bez problemowa. Jak by co to nie mam z tym gosciem zadnych interesow i nie mam z reklamy pieniedzy a cenowo jest oki bo dowiadywalem sie w wielu miejscach i jest naprawde konkurencyjny.

 

Pozdr

 

BAT

 

Witam,

 

Jeszcze raz adres stronki bo zrobilem literowke i niektorzy nie moga sobie poradzic :))), http://www.aerografia.pl

 

Pozdr

 

BAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...