Skocz do zawartości

MGH - kolejny jednodniowy długi wypad.


Vlaad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypad do Skarżyska był SUPER! Rzucam wyzwanie - Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W sumie wyjdzie ca 600 km w obie strony, czyli sporo. Nie mam pomysłu na termin. Jeżeli to za daleko to jest jeszcze wspominana wcześniej akcja "Grunwald".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlaad, fantastyczny temat wymysliłeś. Ale ja wybywam w sobotę na 2 tyg. z rodziną. A cholernie chciałbym tam pojechać. Jak pojedziecie tam przed wyjazdem na Śląsk to najwyżej w drodze powrotnej z Jugowic odbiję na Kraków i pooglądam zabytkowe latadła.

A jakby co to Kraków jako austriacka twierdza fortowa dysponuje kilkudziesięcioma fortami, do kilku można wejśc i co nieco obejrzeć, np podnoszone wieże haubic. To może bedzie temat na przyszły rok.

Edytowane przez Hun996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu, to może znasz jakieś winkielki cobyśmy mogli pośmigać w niedzielę ?

Ola

ps

czy jeździsz już na kawie ? co XJRką ?

 

Winkielki najbliższe to chyba na Słowacji :D W PL jeśli nawet występują to są zaślimaczone krowimi plackami lub posypane żwirkiem, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :icon_mrgreen:

Można skoczyć na kawę na Mazury lub bliżej w okolice Nałęczowa i na obiad do Kazimierza.

 

Kawa, dziękuję ma się dobrze a z XJR'ą dużo gorzej, w akcie desperacji wstawiłem do komisu na Pułkową 33 w W-wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, w Kazimierzu byłam już tyle razy, że nie bardzo ma chęć znów tam jechać; jakies inne miejsce ?

Ola

 

Sorry ale na forum zajżałem w sobotę ostatni raz tak około 14-tej.

Byliśmy na giełdzie w Słomczynie pogapić się na samochody z klimą i next pojechaliśmy przez Warkę do Kazimierza, obiadek, kafka na rynku i back to home. Nie był to najbardziej udany wyjazd, za gorąco.

 

Może w następną niedzielę pod Grunwald ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w sobotę - inscenizacja. Ja nie jestem do końca przekonany, czy uda mi się pojechać, więc może kto inny ustali ewentualne miejsce spotkania. Jest przynajmniej dwóch chętnych na jednodniowy wyjazd - Vlaad i Zbycho. Inni kombinowali coś z noclegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...