Skocz do zawartości

Dzisiejszy przejazd...


Rekomendowane odpowiedzi

dziś miałem podobną sytułacje z moto wszystko ok ale troche sie bałem bo chłodzony powietrzem a dosyć ciepło było jade z Kępic do Słupska 30 km dorga mało uczęszczana no dobra jakieś 20 km przed słupskiem z naprzeciwka rozwiną sie ruch jade z jakieś 2 km a tu ciągnik 25 km/h i przez 15 km tak sie za nim musiałem wlec nie dało sie wyprzedzić a ja w skórze i ten dziadowski ukrop masakra =[

 

W kulturalnym kraju np. Szwecja taki ciagnik jadąc 25 km/h co jakiś czas zjechałby na pobocze lub w zatoczke i przepuscił jadacych za nim. A tu między Kępicami a Słupskiem ( i gdzie indziej w PL ) niby tez UE ale ludzie troszkę inni

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

 

Uwielbiam takie regionalne docinki! :D

 

Sluchaj, samo W nic nie mowi! (tez ogladam blachy...) Nastepnym razem zobacz druga literke, najgorsi sa Ci z WE, WF, WB i WT :P Chlopaki z WN sa OK. Jak spotkasz WPR - lepiej zapomnij, ze taka blache widziales.

 

Luzik, kto jak jezdzi zalezy tylko od tego, co w glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Cosmo,

Mam wielki problem. Mam blachy na WD i teraz już nie wiem czy jestem OK czy ch**? A mogę sobie zrobić WND, ale nie wiem czy może wtedy będę jeszcze większym ch**em, a może właśnie cool. Poradźcie, błaaaaagaaaaam!!! :icon_mrgreen: :D ;)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Cosmo,

Mam wielki problem. Mam blachy na WD i teraz już nie wiem czy jestem OK czy ch**? A mogę sobie zrobić WND, ale nie wiem czy może wtedy będę jeszcze większym ch**em, a może właśnie cool. Poradźcie, błaaaaagaaaaam!!! :icon_mrgreen: :D ;)

 

pozdr

WND i WD nie jest juz jazzi ani trendy

na topie jest teraz WA :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: cholera.... ale mam jeszcze WE, to prawie jak WA. Wiem, wiem: Prawie robi różnicę.

 

Ale "fajny" fajny wątek się zrobił. A wszystko przez kolesia z G... :D

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wiele dal za WX - troche tajemniczo i nieco perwersyjnie tez sie robi od razu :icon_mrgreen:

 

kurcze, ale moto mam WK, choc fura ewidentnie podchodzi po WN - czemu tak mam?

Ale WX i WK jakby się przyjrzeć to K można by pociągnąć pod X. Troche korektorem zamazać | od K i dorysować > od X :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam DLW... ;) . Jak wyjeżdżam poza swój rejon (np. w okolice założyciela wątku) i widze inne DLW to mi wstyd bo większość jeżdzi jak sieroty :D

 

A wrocław to ma W ale z D z przodu :icon_mrgreen:

 

Tych z G i W no to u mnie za dużo nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie spokojnie jadę ciężarówką drogą (ścieżka raczej i do tego zawsze zafjadana miescowym czarnoziemem, którego żadna ulewa nie zmyje- taki tłusty) z Chełma do Krasnegostawu i na trzeciego mnie ktoś wyprzedza, to mam w sobie jakieś przekonanie, że zaraz poczytam blachy EL.......

 

 

Pozdrówka

Edytowane przez drogowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...