Skocz do zawartości

Zdjecia i opisy waszych WSK M06Z, M06L, M150, M06B1


kobuz1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zajebiscie CI sie udało z tymi sprzetami;P Gratuluje!! i jednoczesnie zazdroszcze:) to teraz bedziesz pewno siedzial pare dni pod rzad w garażu i czyscił sprzety? hehe, a co do tej B1 to slicznie ktos odszykował, przynajmnije na fotkach tak wyglada. Moim zdaniem cena za niska jak za tak odszykowany sprzet...ja bym wołał duużo wiecej;)

A ta srodkowa fotka to chyba jakies odbicie w lustrze, bo widac na niej wydech z lewej strony motocykla..dziwne..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta B1 jest dokladnie 10km ode mnie;) jak bym mial wolny hajs to bym kupił;) kurde, podejrzewam że jak tak dalej pójdzie to do konca życia nie zdaze odszykowac tych wszystkich wraków które kupuj4e co jakis czas.. Wiesz jak jest, ciagle kupujesz cos nowego i nie masz czasu ani kasy na odszykowanie tego co juz leży.. No ale znowu jak jest jakas okazja to trtzeba kupic bo żal żeby ktos sprzedal na złom..:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta B1 jest dokladnie 10km ode mnie;) jak bym mial wolny hajs to bym kupił;) kurde, podejrzewam że jak tak dalej pójdzie to do konca życia nie zdaze odszykowac tych wszystkich wraków które kupuj4e co jakis czas.. Wiesz jak jest, ciagle kupujesz cos nowego i nie masz czasu ani kasy na odszykowanie tego co juz leży.. No ale znowu jak jest jakas okazja to trtzeba kupic bo żal żeby ktos sprzedal na złom..

Pozdro

 

Wiem, wiem jak to jest kobuz, po sobie :) ja rowneiz narazie nie moge tego odszykowac z przyczyn finansowych. Bo czas mam, i narazie czyszcze moto i uruchamiam je poprostu robie je cale technicznie sprawne. a kiedys poloze nowe chromy i lakier:) a ta kase jaka jeszcze mam to trzymam na jakas wlasnie okazje i jesli te moto beda u nas to im nie grozi zlomowisko itp. wiec lepiej niech one u nas poodpoczywaja i napewno sie doczekaja 100% oryginalnosci ;) Ja mysle ze zima pomaluje wfm i wsk. Bede mial sprezarke i piaskarke;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec fotki dodam juz jutro w przeznaczonym temacie dla mojej wfm ;)

 

WSK M06B1

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=120634539

 

 

A co to za lipa z ta wsk'a z praeej i lewej strony tlumik, prawa strona odwrocnona na lewa ;) co to jest za sprzet.... :)

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wczesniej w poscie napisałem że to jest zdjecie odwrócone, że to przecież widac że fota odwrócona.. Nie wiem po co ten koles na allegro tak zrobił.. no ale dobra.

Pioter, taka prawda, niech nasze wraki sobie leża bo u nas nic im nie grozi,żadne przeróbki ani wies tiuningi;) Kiedys te sprzety zostana w 100%zrobione.. tyle że nie wiadomo kiedy, bo zawsze problem tkwi w kasie.. bo czasu jest od zajebania, ja tam moge robic po nocach, nawet w niedziele :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioter, taka prawda, niech nasze wraki sobie leża bo u nas nic im nie grozi,żadne przeróbki ani wies tiuningi;) Kiedys te sprzety zostana w 100%zrobione.. tyle że nie wiadomo kiedy, bo zawsze problem tkwi w kasie.. bo czasu jest od zajebania, ja tam moge robic po nocach, nawet w niedziele

Pozdro

 

Kolego Kobuz1 z remontem klasyka nie trzeba sie spieszyc bo po co robic go na odpierdziel. Mojego kumpla wuj remontuje janka juz ponad 5 lat i jeszcze końca nie widać robi go z ogromną starannoscią chociaz junak jest na chodzie ale zawsze włascicielowi cos nie pasuje cos poprawia itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh Pimpek, czytaj dokładniej;P Chyba mnie znasz nie? Ja i robota na odpierdziel? jak bym na odppierdziel robił to by do mnie motocykli do napraw nie przyprowadzali:P

 

 

Wiem wiem :icon_razz: Ze ty dokladny bardzo jestes :icon_razz: sam nieraz lece do ciebie z problemami mojej wiesi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...