Skocz do zawartości

Zdjecia i opisy waszych WSK M06Z, M06L, M150, M06B1


kobuz1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem już to, Procu, do twojej WSK pasowałby idealnie.. do mojej już nie bo ja mam zawieszenie teleskopowe. Ale chetnie kupie przedni błotnik identyczny jak ten z Allegro tyle że przystosowany do zawieszenia teleskopowego, jak by ktos z forum miał to niech powie, może sie dogadamy;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już to, Procu, do twojej WSK pasowałby idealnie.. do mojej już nie bo ja mam zawieszenie teleskopowe.

 

a ja to co niby mam wahacz pchany?

 

już pisałem że zawiesznia te różnią się jedynie detalami a nie całkowitą konstrukcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale poprzedniego posta pisałem jak byłem troszke rozproszony... dlatego nie wytłumaczyłem dokladnie o co mi chodzi;) Chodziło mi o to że przy twoich teleskopach jest mocowanie przedniego błotnika jak w WFM a u mnie jest przód jak w nowszych WSK.. A ten błotnik z allegro jest przystosowany do takiego mocowania jak w WFM czy też w twojej Zetce;)

Pozdro

 

No Panowie, kolejny wspaniale zachowany sprzet! WSK M06L z 1960roku;) http://allegro.pl/item115319500_wsk_125_10...inal_1960r.html

Wyjatkowa pieknie zachowana;D Ja sie tylko dziwie że ludzie nie licytuja..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobuz, nie zgodze sie z Tobą. Lampa tylna jest nieoryginalna, popatrz na instrukcje z lat 70 dodawanych do B1 - w nich jest taka już lampa. W B1 przed rokiem 70 jest jeszcze stary typ lampy! Ta pokrywka w przednim kole nie była chromowana, to jakiś wymysł ludzi którzy odnawiali te sprzety i pochromowali je, lecz mozliwe, że były typy z chromowanymi pokrywkami, nie mówie nie, choc ja osobiście nie spotkałem się z chromem położonym na niej, a bardzo choruje na B1. Wydech w tym moto na zdjęciu NIE jest oryginalny!

 

http://195.177.196.164/motocykle/wskb1.htm

 

Odpowiedzcie mi Panowie na pytanie, dlaczego spotykałem się już nie raz z przednim zawieszeniem nie chromowanym, tylko malowanym? Nie było to malowane własnoręcznie tylko widać,że profesjonalnie i oryginalnie przez fabrykę. Farba koloru szarego, meatizowana, błyszcząca. Widziałem takie zawieszenia w M06-64 i B1. Sam mam kilka amorków, w chromie jaki i malowane oryginalnie. W swojej wiesi zdrapałem lekko farbe chcąc sprawdzic czy pod spodem nie było chromu, czy to jednak nie malowane u kogoś w komórce, ale niestety, żadnego chromu tam nie było. Tak samo z tymi malowanymi, dlaczego z nich farba nie złazi? Dlaczego z pod warstwy farby nie wystaje ani odrobina chromu? Chyba nie jestem na tyle ślepy by wierzyć, że zardzewiały chrom był malowany jakaś farbą lub chrom jest tak zaśniedziały ew.brudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ! .. sry ale troszke mnie nie było :wink: kobuz mam juz kilka fotek udalo mi sie zrobic i dorwac do kompa.

 

Tymczasowo moja WSK M06B1 wyglada tak, (cyknalem fotke tak ogolnie dla calosci)

http://img95.imageshack.us/img95/1599/dsc01525uc1.jpg

Lezy rozkrecona i czeka czeka az sie za nia zabiore.

Kobuz ten wydech wyglada fatalnie. mam fotke. co tu bede pisal zoabczysz jak on wyglada

http://img158.imageshack.us/img158/5051/dsc01527wx0.jpg

 

Na aukcji z kompletem boczkow trzymam sie twardo! :icon_biggrin: mysle ze uda mi sie ja wygrac dzis w nocy koniec:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukass, no przecież wiem że tylnia lampa w tej WSK oraz wydech jest nieoryginalna;) Obaj dobrze wiemy że w oryginale wydech i lampa z tyłu powinna byc inna, no i ramka reflektora powinna byc chromowana;)

A malowane teleskopy z przodu to dla mnie zupełna nowosc;O Może ktos z forum spotkał sie jeszcze z takimi malowanymi teleskopami??

 

Pioter, spokojnie powolutku skompletujesz i odszykujesz sobie swoja B1;) Wiadomo że warto!

Nie ma sie co spieszyc, lepiej zrobic wolno i dobrze zniżeli szybko na odpierdol...

Powodzenia w tej aukcji! A co do tego wydechu to rzeczywiscie lipa z tego wyjdzie;)

Pozdrowionka i dzieki za fotke

 

CHłopaki, teraz to juz kopara opadła do samej ziemi...... tego jeszcze nie było - http://allegro.pl/item116125137_wsk_150_1960_rok.html - jak dla mnie to jest bustwo! Cena jaka koles dał dla niektórych może sie okazac duużo wygórowana, ale według mnie ten motocykl jest tyle wart!

Pozdrawiam - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co spieszyc, lepiej zrobic wolno i dobrze zniżeli szybko na odpierdol...

ale czy ja mam taki zamiar :> ? :banghead: hehe :icon_razz:

WSK lezy juz tak z kilka tygodni. i narazie kompletuje brakujace elementy :banghead: kiedy juz je uzupelnie itp. rusze w pracach :)

aukcje z boczkami wygralem ! :icon_razz: .. zaraz bede dzwonil do goscia w celu potwierdzenia itp.

jeszcze pozostalo mi tylko tylną lampke i kanape i pare innych drobiazgow.

pzdr! piotrzyk

Edytowane przez pioter_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CHłopaki, teraz to juz kopara opadła do samej ziemi...... tego jeszcze nie było - http://allegro.pl/item116125137_wsk_150_1960_rok.html - jak dla mnie to jest bustwo! Cena jaka koles dał dla niektórych może sie okazac duużo wygórowana, ale według mnie ten motocykl jest tyle wart!

Pozdrawiam - Julas

No i ta WSK też ma takie zawieszenie jak moje tylko, że ze zwykłą górną półką...

 

Cena? Chyba się komuś klawiatura numeryczna zacieła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHłopaki, teraz to juz kopara opadła do samej ziemi...... tego jeszcze nie było - http://allegro.pl/item116125137_wsk_150_1960_rok.html - jak dla mnie to jest bustwo! Cena jaka koles dał dla niektórych może sie okazac duużo wygórowana, ale według mnie ten motocykl jest tyle wart!

Zobacznie rowneiz na inne aukcje sprzedajacego. Troche tego ma. ladne okazy np. te simsonki sr 2 czy ta shl.

Edytowane przez pioter_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procu, jak widac jego zawieszenie przednie jest jeszcze inne niż znane nam dotychczas... On ma cała górna czesc teleskopów taka jak w nowszych modelach WSK a same "chromowane nogi ruchome" takie jak w twoim zawieszeniu.

Pioter, gratulacje wygranej! Ta wygrana aukcja to kolejny brakujacy element w Twojej B1;) Tylnia lampke bez problemu kupisz nówke:

http://allegro.pl/item116112876_lampa_junak.html zalicytuj u tego kolesia, sam widocznie kupił a potem stwierdził że mu sie nie przyda i sprzedaje, wiec kupisz taniej niż byś miał brac po 27zl tak jak wszyscy za tyle sprzedaja;) Powodzenia!

A ten koles co sprzdaje te M150 to ja chyba z fabryki wyprowadził razem z pozostałymi sprzętami które sprzedaje;P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten koles co sprzdaje te M150 to ja chyba z fabryki wyprowadził razem z pozostałymi sprzętami które sprzedaje;P

 

To ja słyszałem o jednym gościu co kiedyś pracował w SFM i części wynosił z fabryki same noweksy. I miał kilka nowych iskrowników, gaźników, tłoków i innych perdół do Junaka. Ponoć to sprzedawał za 2000zł ale czy sprzedał to nie wiem.

Edytowane przez GaCek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kobuz :) .. boczki dostane dopiero pod koniec tygodnia. dzieki za link do lapmki :P .. jesli bede mial jeszcze grosza zalicytuje na koniec :banghead: .. ale jeszcze troche mi brakuje elementow.. powolusiu powolusiu i sie zbierze wszystko :icon_razz:. he kto keidys byl myslacy i troche cwanszy to wynosił bo wiedzial ze kiedys to bedzie miało wieksza wartosc :biggrin: ... teraz ogolnie wam powiem ze zjezdzilem pobliskie wiochy wokol mojego misteczka i praktycznie nic nie ma wszystko wybrane albo na złom :icon_razz: zdane!

Ech.. trzeba ratowac co sie jeszcze da, moj starszy ma sklep z czesciami do ciagnikow i maszyn rolniczych dzisiaj tam powiesze kartke z informacja ze kupie stare motocykle jak wsk wfm shl i inne. Klijenci napewno zawiesza oko i moze cos sie jeszcze uratuje :banghead: .. He a ogolnie kobuz to ja ostatnio bylem w kaliszu a dokladnie to koscielna wies w agro rami pewnie kojarzysz ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kojarze;) Szkoda że nie uprzedziłes bo mozna by sie spotkac;) My czesto zjeżdżamy sie ze znajomymi na motocyklach na złotym rogu w Kaliszu, wiec mógłbys wpaśc;) Aha, i jak bys mógł to dopisz na tej kartce że chcesz kupic czesci do Pannoni, używane lub jak by ktos miał jeszcze lepiej nowe;) Tak samo możesz napisac że kupisz wózek boczny do Pannoni lub czesci do niego;) Ludzie czasem maja takie sprzety po szopach na wsi. Jak by sie do CIebie ktos zgłosił to bysmy sie juz pózniej dogadali;) I ja bym kupił te klamoty do Pannoni od potencjalnych kolesi którzy by takie czescii mieli;)

Pozdrawiam - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ale jeszcze bede w kaliszu (koscielna wies) :) chyba w nastepnym tygodniu lub tak za dwa. to jak cos dam znac wczesniej. ok nie ma sprawy dopisze, a jesli by juz nawet cos sie znalazło to nawet mogl bym ci to przywiesc przy okazji :icon_razz: hehe spoko tylko ja nie wiem gdzie znajdue sie ten złoty rog :banghead: ...

 

Kolejna M06B1 :icon_razz: swietnie zachowana czyż nie! ?

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=116534055

pozdrawiam piotrzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...