Skocz do zawartości

Zdjecia i opisy waszych WSK M06Z, M06L, M150, M06B1


kobuz1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich dawno mnie niebyło bo komp mi prawie eksplodował ale juz niedługo wracam.Moge sie pochwalic nowym nabytkiem mianowicie zostałem szczęsliwym posiadaczem wsk mo6-Z1 Z 59 roku i to w pełnym oryginale na dniach podrzuce fotki i ocenicie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Poll:) Gratulacje wspaniałego nabytku i w dodatku rarytasu! Nie wiem czy wiesz ale jak narazie jest nas dwóch posiadających model Z1;) Mój egzemplarz niestety nie jest w całkowitym oryginale lecz ma pare podzespołów z innego modelu motocykla.. tak więc z niecierpliwością czekam na fotki Twojego sprzętu, które napewno pomogą mi odrestaurować swoją maszyne na oryginał:bigrazz:

Jeszcze raz gratulacje! Pozdrawiam - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w takim razie jak tylko dorwę dobrej jakosci aparat to zrobię dokładne zdjęcia każdego podzespołu.Co do oryginału to jestem na 100% poewien ponieważ nabyłem(w sumie został mi ten moto sprezentowany od pacjetaktórym się zajmowałemna szpitalu)go od pierwszego właściciela który miał go od nowosci i na szczęscie nic nieprzerabiał.No może poza założeniem innej lampy przedniej ale mam i oryginalną.Mam wszelakie bardzo dobrze zachowane dokumenty w tym książeczkę gwarancyjną z 59roku oraz dowód z 61.Oraz brakuje jeszcze tylko pokrowca na siedzenie bo jest tylko sama gombka i osłona na łancuch mocowanej przy silniku.Oczywiście wszystko do zdobycia.Na dniach podrzuce kilka fotek ale zrobionych aparatem w tel wiec średniej jakości.

Ile sztuk tej Z1 wuprodukowano??Oraz w jakich latach ja produkowali bo szczerze mówiąc niebardzo sie orientuje w wsk (mój konik to shl ale wsk też niezaszkodzi mieć w kolekcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam cos ostatnio ten post umarł wiec goi reaktywuje i prezywracam do zycia.Jak dotej pory moje moto czeka na wiosne i napewno jak tylko zima się skonczy gruntowne mycie i napeweno postaram się stary\uszk uruchomic bo przed remontem musze się jeszcze oryginałem przejechac.Dam znać co i jak nabierząco z moimi wszystkimi maszynami i oczywiście każym nowymi nabytkami się pochwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj POLL, miło że odświeżyłeś temat! Ja cały czas czekam na 5000fotek;) Musze sie pochwalić że zdobyłem oryginalny wydech do mojej Z1, ale jakos dziwnie siedzi w moto.. Cos mi to mocowanie nie pasuje, musze miec od CIebie dokladne fotki itp, może potrzebuje do tego jakieś starego typu kolanko bo wiem że były rózne kolanka tzn różnie wygięte. Tak więc jak tylko bedziesz mial czas myj maszyne i dawaj fotki:) Jestem też ciekaw jakie u Ciebie bylo oryginalne obicie siedzenia.. Pozdrawiam - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego prosze o cierpliwość bo unas w Zamościu zima sobie przypomniała i niebardzo mam jak moto wyciągnąć z garazu bo podrodze stoi wfm i gazela.Ale jak obiecałem to napewno dostaniesz i to tyle narobie że poczta Ci wysle na płytcę bo przez maila nieda rady a jak zechcesz to zamiescisz jakieś na forum.Co do poszycia siedzenia to niebardzo wiem bo strzępki zostały i sama gombka.Jak przyjdzie wiosna to wsiądę na hele i pojadę do byłego pierwszego własciciela i zrobię dokłądny wywiad co jak gdzie kiedy...Oczywiście zdam relację na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

nie chcę się chwalić ale to moja stara strona

http://free.of.pl/s/sitaniecmoto/

 

iża już nei mam niestety

a wfm posłuży jako dawca organów do wsk m06l

więcej napiszę później bo teraz nie mam czasu

(matura w tym roku )

 

witam

 

nie chcę się chwalić ale to moja stara strona

http://free.of.pl/s/sitaniecmoto/

 

iża już nei mam niestety

a wfm posłuży jako dawca organów do wsk m06l

więcej napiszę później bo teraz nie mam czasu

(matura w tym roku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono

 

W ubiegłym roku wpadł mi w łapy piękny strychowiec- WSK- a M06Z z 1959 roku w stanie praktycznie fabrycznym. Więcej o niej jest tutaj http://jarekstryszawa.w.interia.pl/wsk.htm

Yno yazda ;)

Edytowane przez jarekstryszawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...