Skocz do zawartości

yamaha yz 125


Rekomendowane odpowiedzi

WItam potrzebuje zdjęć tarcz sprzęgłowych do yamahy yz 125 lub 250 rocznik 2001 lub 2003.Jesli ktos ma jakies namiary gdzie mozna je kupic to bede bardzo wdzięczny a jeszzce lepiej jakby ktos miał zdjęcia tych tarcz moze wlasciciele tego wlasnie motocykla.pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.ebcbrakes.pl

 

 

niestety nic poza tym

"STANDARD sprzedawane w kompletach na silnik zawierających tylko odpowiednią ilość tarcz sprzęgłowych. Bardzo wysoka jakość przy jednocześnie znacznie niższej cenie w porównaniu z oryginalnymi.

 

STREET RACER sprzedawane w kompletach ze sprężynami, przeznaczone do motocykli szosowych do wyścigów oraz dla motocyklistów, którzy używając ostro motocykl często zużywali standardowe sprzęgła (palenie gumy, jazda na tylnym kole)

 

DIRT RACER sprzedawane w kompletach: tarcze sprzęgłowe, stalowe przekładki oraz wzmocnione sprężyny sprzęgłowe. Przeznaczone do motocykli enduro i cross. Zestawy tego typu przeznaczone są tylko dla bardzo wymagających motocyklistów, do sportu wyczynowego oraz wszędzie tam, gdzie standardowe sprzęgła ulagały szybkiemu zużyciu. Minusami takich kompletów są bardzo twarde sprężyny powodujące konieczność używania większej siły do wyciśnięcia sprzęgła oraz wyższa cena.

" nie znalazłem :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crossowiec dzwoniłeś do ebcbrakes, do działu motocykle? Moge sie założyć że mają te tarcze i pewnie nawet sprężyny. Jak brałem do siebie do xl-ki to naprawde byłem miło zaskoczony sporym wyborem. Pozatym na larssonie też są tarcze do yz 125 01 ale pewnie nie tak tanio jak w ebc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to Ci kupię w sklepie w moim mieście ten komplet kosztuje podobno ok. 200zł (przekładki tarcze sprężyny), albo mogę ściągnąć z USA z tym że wychodzi ok. 270-280zł.

Będe miał Cie na uwadze ale ja najpierw musze mieć jakąś fotke tych tarcz bo ja je bede musiał przerobic sobie.dlatego nie moge kupic w ciemno bo szkoda tyle kasy.Nie wiem czy ilosc zebow bedzie sie zgadzała i wymiary.dlatego poczekam moze temat sie rozwinie i ktos bedzie mial zdjęcia tych tarcz.Szukałem wszedzie i ciezko znalezc cokolwiek.Na ebay-u popatrze jeszzce

 

Myszon:

jakbys mial po raz kolejny rozebrane te sprzeglo to pstryknij fotke :icon_biggrin:

 

Lucass:

jak wyzej napisalem nie dzwonilem bo narazie nie moge ich kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jakiego moto potrzebujesz te tarcze ?

 

tarcze sa mi potrzebne do KTM-a.Po małej modyfikacji idealnie sie nadadzą do niego.bo oryginalnych ani dorabianych nie mozna juz nigdzie dostac :icon_biggrin: dlatego potrzebuje zdjecie aby sprawdzic ulozenie zebow i ich ilosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze sa mi potrzebne do KTM-a.Po małej modyfikacji idealnie sie nadadzą do niego.bo oryginalnych ani dorabianych nie mozna juz nigdzie dostac :icon_biggrin: dlatego potrzebuje zdjecie aby sprawdzic ulozenie zebow i ich ilosc.

 

 

http://www.ktm.krakow.pl/ < tu zapytaj

 

btw co to jest za ktm że części niema ?

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...