Skocz do zawartości

ZXR 400 a inne silniki ...


Qóba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Mojego taty sprzęt ma dosc duży przebieg (72000 km), więc niedługo może sie posypac.

Kawasaki ZXR 400 jest z 1991r., jakie silniki będą do niej pasowac? Od ZX6R wejdzie ?

 

Mam nadzieje, że ktoś pomoże :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest to duży przebieg i w serwisie mówili, że już jest w średnim stanie :cool:

A tak po za tym to tacie troche brakuje mocy, a na przesiadke na coś wiekszego mama nie chce :banghead: Chyba, że enduro :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Okej, dzieki za info :icon_biggrin: Najbardziej zależałoby nam na silniku od ZX6R, ale w najgorszym wypadku zxr750 też się przyda :banghead:

 

Jeśli ktoś jeszcze coś wie to bardzo proszę pisac :cool:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniki zxr 400 i 750 to prawie to samo a silniki ZZR 400 i 600 t o tez prawie to samo. Mimo tego silniki zxr i zzr bardzo sie różnią i napewno nie będzie to takie proste.

A silnik od ZX 6 to prawie to samo co w ZZR

Edytowane przez krzycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zrobisz do daj znać i moze porób jakieś fotki bo ja tez jestem ciekawy. Cały ból z tymi silnikami jest z mocowaniem do ramy w okolicy cylindrów. W ZXR to mocowanie jest od strony skrzyni a w ZZRach od strony wydechu. Ciekawy jestem jak sobie poradzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I jak wstwił ktoś silnik z innegro motoru? Bo u mnie sprawa wygląda tak. Ostatnio stałem się posiadaczem zxr 400. Niestety motorek okazał się trefny Crying or Very sad Kobita jeżdżąca na nim nie dolała w odpowiednim momencie oleju i coś tam poszło w pizdu. Nie wiem jak wam to dokladnie powiedzieć bo mi mechanik przez telefon tłumaczył. Motor jak narazie normalnie jeźdźi. Zrobiłem na nim jakieś 700 km. i bez problemu odpala itp. Jednak on powiedział że w każdej chwili może to się popsuć. Koszt naprawy ok. 1500-2000zł. I tak przyszło mi na myśl że zamiast naprawy bym wstawił silnik od jakiejs 600ccm. Gadałem już z takim chłopakiem co mial silnik od zx6r jednak rozmawiałem z nim tylko 5 minut bo musiałem iść. A waszym zdaniem to jest wogle możliwe? Czy raczej pomysł do d**y i lepiej dać sobie spokój. Gadalem z tym chłopakiem. Mówi że silnik w rame wchodzi normalnie tylko trzeba filtr powietrza docisnać bo jedynie on cieżko wchodzi. Powiedzial że jedynie mocowania mogą być zmienane. Ale powiedzial że na 99% nic nie bylo robione. On też to zlecil komuś innemu Very Happy Silnik mial taki http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118890430 . A oto opis jak to chodziło.." jak jest dobry silnik i dobrze wyregulowany to nie trzeba szarpac tylko doadac gazu i stoi w pionie z 2 z gazu bez problemu idzieja doszlem do 4 biegu jak palilem gume a spokojnie mogłem iść jeszcze dalej"

Mówi że już widział kilka tak przerobionych

 

Cały ten tekst wklejełem więc mogą być jakieś błędy :wink: Pomocy bo nie mogę jeźdźić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...