Skocz do zawartości

tłok wiseco


endurowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupował ktoś tłok do motcykla lub coś innego od tego gościa www.seba-motor.pl , bo niewiem czy mam mu wierzyc. Chce kupic tłok do ktm exc125 i mowi ze ma proxy albo wiseco i mowi ze oba po 360zł, dziwne skoro kuty wiseco kosztuje tyle samo co prox. a jesli rzeczywiscie jest to kuty wiseco to czy warto za tą cene??

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles to wszystko na allegro wystawia wiec popros go zeby Ci wystawił tego Twojego tłoka na osobna aukcje (albo nawet na tej aukcji) i kup to przez allegro. Jak Cie koles oszuka to Allegro zwraca kase do 500zł bo kumplowi juz 2 razy zwracali za koma którego nie dostał lub dostał jakies smieci. ja jak sie pytaałem tego własnie kolesia kiedys o tłoka do mnie do moto to miał ceny identyczne jak w sklepach (no mniej o 30 zł z kazdej firmy) wiec mysle ze wszystko jest ok. Warto za te pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że koniecznie chce wszystkie rozmiary tloka, a nie wystarczy mu tylko selekcja albo rozmiar. Moze po rozmiarach sam robi takie tłoki i wsadza w pudełko wiseco. A swoja droga to jak mam dobrac tłok, bo na tym co mam do wymiany jest napisane A i 06-01 niewiem co to znaczy. Cylinder nie ma nikasylu wiec szlif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że koniecznie chce wszystkie rozmiary tloka, a nie wystarczy mu tylko selekcja albo rozmiar. Moze po rozmiarach sam robi takie tłoki i wsadza w pudełko wiseco. A swoja droga to jak mam dobrac tłok, bo na tym co mam do wymiany jest napisane A i 06-01 niewiem co to znaczy. Cylinder nie ma nikasylu wiec szlif.

 

Idz na www.ebay.com zabacz na tloki i zobacz czy wysylki sa do europy. Jezeli nie to mozesz domnie wyslac do chaty w usa i ja co stad do polski wysle. Napewno bedzie traniej. Wiseco tloki chodza gdzies $50-65.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz na www.ebay.com zabacz na tloki i zobacz czy wysylki sa do europy. Jezeli nie to mozesz domnie wyslac do chaty w usa i ja co stad do polski wysle. Napewno bedzie traniej. Wiseco tloki chodza gdzies $50-65.

hmmm.. a masz jakies namiary na sklepy motocyklowe z tłokami wiesco w okolicach chicago?? bo kumpel tam jedzie pod koniec lipca to by mi kupił jak chiodza po takich małych pieniadzach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago ??!! weź sobie głowy nie zawracaj, seba z seba-motor to profesionalista nie raz u niego kupowałem i nigdy mi bubla nie sprzedał ,dokładne wymiary mu po to zeby dobrać Ci idealny tłok.a Wiseco to firma z górnej półki i seba podróbek nie opycha.Pomógł mi jak odbudowywałem zwoje moto i jeżdże do dziś.Jak szukam części to najpierw wale do niego.

 

Pozdro seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że koniecznie chce wszystkie rozmiary tloka, a nie wystarczy mu tylko selekcja albo rozmiar. Moze po rozmiarach sam robi takie tłoki i wsadza w pudełko wiseco. A swoja droga to jak mam dobrac tłok, bo na tym co mam do wymiany jest napisane A i 06-01 niewiem co to znaczy. Cylinder nie ma nikasylu wiec szlif.

Wymiary tloka to sprawa BARDZO WAZNA, szczegolnie w crossach. Wogole najlepiej bys mu wyslal a on by dopasowal identyczny... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary tloka to sprawa BARDZO WAZNA, szczegolnie w crossach. Wogole najlepiej bys mu wyslal a on by dopasowal identyczny... pozdrawiam

 

Chyba wyśle do niego tłok z cylindrem żeby mi dobrał tłok,b o ja nie mam nikasylu wiec trzeba robic szlif i tłok musi byc wiekszy.

Edytowane przez endurowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago ??!! weź sobie głowy nie zawracaj, seba z seba-motor to profesionalista nie raz u niego kupowałem i nigdy mi bubla nie sprzedał ,dokładne wymiary mu po to zeby dobrać Ci idealny tłok.a Wiseco to firma z górnej półki i seba podróbek nie opycha.Pomógł mi jak odbudowywałem zwoje moto i jeżdże do dziś.Jak szukam części to najpierw wale do niego.

 

Pozdro seba

hehe no tak ale tłok kosztuje u seby 500zł a w stanach z przesyłka zamknę sie w 200zł z tego co pisze ze sa po 60$ no to sobie jednak głowe zawróce chyba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba chce za kuty tłok wiseco 360zł, to nie ma co sie bawic z przesyłką z USA bo tyle samo pewnie wyjdzie co u niego.

Ja tłok zamawiałem właśnie u niego bo miał tak tanio że na jedno by mnie wyszło sprowadzenie z USA (tłok do 125ccm ok. 80$, i przesyłka 30$) a tu mam pewność że będzie dobrze dobrany, a w razie czego będę mógł wymienić.

Tłok jest oryginalny i odkuwany, ale widzę że za dobrze mu schodziły bo ja jeszcze niecały miesiąc temu płaciłem za niego 320zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mamy wiseco za 475 zł , pozdrawiam i zapraszam" -> SEBA-MOTOR tyle własnie powiedział mi za tłoka wiesco a kumpel jedzie do chicago to mi kupi kilka tłoków nawet za 300zł to sie opłaca a wymiary to ja mu podam itp z reszta on sie na tym zna. Tylko nadal nie wiem na jakiej ul np jest sklep z wiseco i w której czesci miasta :lapad: Jak ktos wie to prosze o cynk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tłoka, to dzwoniłem przed chwilą do salonu KTMa jaki tłok mi polecają i koles powiedział mi, żeby kupić Vertexa i nie w salonie tylko w innym miejscu bo tam bym musiał zapłacić dwa razy więcej. A gdy się spytałem o kuty tłok Wiseco to mi odradził bo ponoć cylinder znaczniej się zużywa od tak twardego tłoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...