Skocz do zawartości

Czy warto kupić...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dołącze się do tematu...Jaka panuje opinia na temat handbarow Polisporta? Czy roznia sie od tych z kemota? Interesuje mnie szczegolnie model sharp: http://www.allegro.pl/item110764502_oslony...arp_czarne.html

 

Ktos miał, prosze o opinie, bo sie zastanawiam nad kupnem.

Pozdrawiam KszyHoo

Gdzie takie dostane, za podobna cene?

 

 

np. w salonie ktm są za 95zł

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handbary trzeba mieć!!! W zeszłym sezonie chciałem poświrować i na zakręcie z lekkim piaseczkiem lekko odkręciłem i oczywiście zaliczyłem mały ślizg na prawej stronie, na której nie miałem handbaru. Efekt - złamana klamka hamulca :icon_biggrin: Powrót do domu z terenu na ledwo działającym tylnym. Ale dojechałem!!! :cool:

Gajep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te handbary z linku autora postu są chyba tylko z palstiku całe.mysle ze przy dobrej wywrotce zwyczajnie pękna i tyle ich bedzie.Ja mam handbary acerbisa z "puszczonym" w środku jakby takim małym prętem metalowym przy wywrotce odszczypuje sie jedyniekawałek plastku którym zalany jest ten pręt.A palce i klamki zawsze są bezpieczne.pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastik przy mocniejszym uderzeniu peka...a metal? miazdzy reke...Pozdrawiam

chyba troche przesadziles z tym wywodem :cool: zeby zmiażdżyło ręke to trzeba nie wiem jaka glebe zaliczyć nie wiem na jak tweardym, podłożu i nie wiem przy jak dużej prędkości :icon_biggrin: a i wtedy zwrot zmiażdżenie ręki będzie raczej zbyt ostry.pozdr :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zmiażdżyło ręke to trzeba nie wiem jaka glebe zaliczyć nie wiem na jak tweardym, podłożu i nie wiem przy jak dużej prędkości

poprostu jadac miedzy drzewami zachaczysz w jedno z nich... a predkosci nie potrzeba zbyt duzej.Oczywiscie trzeba miec troche "nieszczescia" i reka jest zmiazdzona.Fakt moze troche przesadzilem. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi mocno zgnieść dłoni czy od razu miażdżyć. Ale jeśli ci przyblokuje tak że nie możesz wyciągnąć, i w tym momencie się przewracasz, do tego dokładając nawet niewielką prędkość - można sobie uszkodzić nie tylko palce.

Dlatego uważam całe plastikowe ochraniacze za najbardziej optymalne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam handbary ale nie te drozsze. Mimo to bardzo ulatwiaja jazde :] Jezdzimy z qmplem ktory takowych nie ma i raz zlamal juz klamke a tak to wkolko narzeka ze mu mocniejsze krzaczory wciskaja hamulec :-D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...