Skocz do zawartości

Czy on naprawdę skręcił kark?


mierzwa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

doczytales "wrazenie" ? wnioskuje ze nie.

 

a samolot to raczej zly przyklad bo mowa jest o motocyklach, a nie predkosci jaka sie przecina niebo.

 

tutaj do glupoty mozna dopisac- nieuwaga(przyklad z dziurami) zmeczenie, niesprawny motocykl, emocje plus do tego wszystkiego predkosc. wiekszosc tego forum jezdzi szybko i nie raz pewnie miala smierc w oczach- wlasnie odwolujac sie do tego wyzej.

 

naprawde nie mam sily..

 

no spoko stachu rozumie sie. i naprawde ci zycze zebys takich sytuacji nie mial jak w filmikach- ale dalej podtrzymuje mysl ze predkosc zabija- z glupota czy bez.

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie mam siły, szczególnie że rozmawiam z osobą co pewnie nie wie co to jazda na motocykl 200 km/h, a motocykl sportowy widziała na zlocie.

 

 

Jak ktoś jest zmęczony to niech nie zasuwa, jak ma niesprawny motocykl niech go zostawi w garażu, jak nie panuje nad emocjami niech się uda do psychologa a nie jeździ na motocyklu. Zapewniam Ciebie że można stworzyć warunki do szybkiej i bezpiecznej jazdy, oczywiście trafiają się różne losowe przypadki na które nie mamy wpływu. Dodam tylko że jeden motocyklista zabił się na motocyklu przy prędkości 20km/h?? i co tu też zrzucić odpowiedzialność na prędkość. Sama prędkość nie zabija, niedostosowanie prędkości do warunków drogowych może spowodować nieszczęście.

 

Hmm kolejna ciekawa teoria prędkość w samolotach już nie zabija? a na motocyklu tak!!!! to inne prawa fizyki panują 10 tys m. nad ziemią niż na asfalcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kriters zostaw juz te samoloty w spokoju!

 

teraz szukasz dziury w calym

 

-masz racje, nie wiem co to predkosc przy 200km/h i uwierz mi nie chce wiedziec- to strach, ktorego nie chce prowokowac.

 

Zapewniam Ciebie że można stworzyć warunki do szybkiej i bezpiecznej jazdy

 

tego nie zaprzeczam, i w pelni sie zgadzam, aczkolwiek ludzie zapomniaja o jendym- wyobrazni.

 

tyle, naprawde nie chce sie z nikim klocic, prawdowac bo to nie sprawia mi przyjemnosci a raczej daje bol do glowy. a m.in. z toba.

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z logicznego punktu widzenia prawdopodobieństwo wypadku istnieje tylko wtedy, kiedy poruszamy się po drodze. Aby zmniejszyć prawdopodobieństwo należy skrócić czas przebywania na drodze. Aby z kolei skrócić czas przebywania na drodze należy szybciej jechać. Dochodzimy do pointy: czym szybciej jeździmy tym mniejsze prawdopodobieństwo wypadku. :biggrin:

 

A tak serio to zgadzam się z kritersem.

Trzeba dostosować prędkość do własnych umiejętności i warunhków drogowych.

Dowodem jest chociażby to, że każdy z kierowców rajdowych jeździ po drogach z prędkościami wielokrotnie przekraczającymi zdrowy rozsądek i nie ulega wypadkom. Jeden z nich pokonał kiedyś trasę z Olsztyna do Wawy w 50-kilka minut (średnia sporo ponad 200 km/h). Kulig jechał wolno i go pociąg zabił.

Kolejna pointa: Jestem pewien, że taki Hołek np jadąc 200 km/h stwarza mniejsze ryzyko niż niejeden wiejski motonita w wieku emerytalnym jadący 50km/h na swojej 80-letniej WFM-ce.

 

Ale umiejętność kojarzenia faktów i wyciągania wniosków często przychodzi z wiekiem więc nie padaj duchem wild :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łajld, czy juz mowilem ci ze jestes elementem folkloru na naszym forum? Twoje abstrakcyjne postrzeganie rzeczywistości i rzucanie banałami zamiast konkretami od jakiegos czasu bardzo mnie bawi :biggrin: Koledzy wyżej usiłują powiedziec ci, ze jestes głupia ale widze ze takich subtelnych aluzji twój mózg jeszcze nie przetrawia. Prosze cie o jeden konkret - na jakich motocyklach i ile km przejechałas jako kierowca? Podaj to na forum, bo jak widzisz, nikt powaznie nie traktuje wypisywanych przez ciebie bzdur. Moze wiec powalisz nas na kolana setkami tysiecy kilometrow przejechanych po drogach (pamietaj, caly czas mam na mysli ciebie w charakterze kierowcy). W innym razie, zrób mi przysługe i zmien forum na jakies traktujące o marzeniach nastolatek lub "w CiO sSiEm uBrAc nA iMpresSkeM"

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgredzie proponuje pogadac na gg a nie otwarcie na forum.

 

z tego wszystkiego wyjdzie po za topic i temat po raz kolejny pojdzie do smietnika przez twoje dziwne docinki w moja trone.

 

skonczylam.

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Klaudiusz wiesz ale na twoim zdjęciu widać że troszke jeszcze ten kark masz skrzywiony i pewnie nikt nie miał Ci odwagi o tym powiedzieć, nie martw się będziemy Ciebie wspierać w twojej tragedii i pomożemy Ci , gdyby co mam nr tel. do kręglarza pochodzącego z głebokiej Syberi!!!! Sąsiadke piętro niżej wyleczył, leczyła się u wszystkich lekarzy w Warszawie i nic jej nie pomogli a teraz po zabiegach u Syberyjczyka może chodzić o własnych nogach :icon_mrgreen: :D

a ha i trzeba pić dużo wody napromieniowanej rękami pana Zbyszka z Polsatu :wink:

pzdr.

 

Dobrze kochanie, tak też zrobie :buttrock: Odezwe sie po łikendzie i podasz mi numer telefonu :D

 

Greedo, wyluzuj, spokojnie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tragizuj nie tragizuj, w wawie jest pare miesc gdzie 200 mozna spokojnei i bezpieczie poleciec, moze nie na moto ktore do rozpedzenia sie potrzebuje 3 kilometrow ale R6 wystarczy kawalek prostej bez skrzyzowan i dobrze widocznymi poboczami, zakladajac ze moto sprawny a kierwoca daje rade mysle ze nie jest to az tak niebezpieczne jak jazda 70km/h miedzy autami w szczycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no filmiki ciekawe dają do myślenia, raczej ich mamie nie pokaże bo mi jeździć zakaże

Co prawda to prawda filmiki straszne najgorszy jest ten ostatni

Gdzubym ja pokazał mamie ten filmik już bym na moto niewyszedł :icon_mrgreen:

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...