Skocz do zawartości

Czy on naprawdę skręcił kark?


mierzwa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taki o to filmik czy ten chłopak skręcił kark naprawdę?

 

http://www.youtube.com/watch?v=LCeVu1annjI...related&search=

 

 

a ten to już przegięcie

 

a tu straszonko jakich mało....

 

http://www.youtube.com/watch?v=L0BJfLPZ1Eo...related&search=

 

troche mnie wystraszył ten filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne ...uczy pokory do sprzętu ....

Chyba niczego nie uczy, bo takich rzeczy jest w necie coraz więcej, a liczba wypadków nie maleje...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ost. film najbarziej dziala na psychike.

 

dlatego m.in. nienawidze sportu (niekoniecznie na torze, ale na ulicach-wyscigi itd) motocyklowego.

 

predkosc zabija.

 

I pod czymś takim mogę się podpisać wszystkimi kończynami :icon_mrgreen: . Po co się spieszyć do piachu? Lepiej spokojnie pojechać i po drodze powąchać, jak las pachnie :biggrin:

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze cos dopowiem-

 

w czoraj na rynku gosc zaliczyl szlifa na swoim pierwszym motocyklu 1100poj (nie wiem co to byl za przecinak, ale szpan przed pannami) i mial zajebiste szczescie do wylecial na scene, ktora zostala z koncertu. a motocykl nadaje sie na zyletki. to byl jego pierwszy i ostatni motocykl.

 

a tak w czoraj myslam przy rysowaniu, gdy slyszlam z ulicy ryk 4cylindrowego silnika motocyklowego, ze ktorys sie zaraz wylozy.

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego filmu, to mam nadzieje, ze nie skrecil karku. W tym drugim filmiku, to najciezsze obrazenia odniosl motocykl... Co do trzeciego, to zawsze da sie zebrac w jednym miejscu szokujace sceny i zrobic taki straszacy film: o ludziach pogryzionych przez psy, krokodyle, rekiny, o katastrofach lotniczych, wypadkach samochodowych, o ludziach zamordowanych na tle seksualnym... najniebezpieczniejsza czynnoscia jest zycie :-) chociaz, oczywiscie nie warto kusic losu. wiekszosc pokazanych wypadkow zdarzyla sie przy stuncie, wyglupach, albo w czasie wyscigow. tylko ludzie z mojej generacji, i starsi, pamietaja, ze wyscigi Formuly 1 byly cholernie niebezpieczna zabawa 25-30 lat temu. Doszlo do tego, ze kierowcy zaczeli odmawiac udzialu w wyscigach. Ale to sie zmienilo. Zmiany konstrukcyjne, zmiany przepisow... Teraz samochody rozpieprz..a sie w drobny mak, a kierowcy o wlasnych silach ida do boksu., Jednak wyscigi motocyklowe nigdy nie beda tak bezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...