Skocz do zawartości

Co kupić?


GumiS15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ogólnie motrek sie podoba i to bardzo. Może jest troszke mnieszy niż NSR, ale i tak jest ładny. Nie jest to 2T więc ciągnie od samego dołu, nie jest tak narwisty i ma ładny dźwięk. Sam nie jeździłem dlatego nie będę sie wypowiadał zbyt szczegółowo, bo moja opinia może nie być w pełni żetelna. Na pewno będzie tańsza w eksploatacji niż 2T, co najwyżej jakaś regulacja zaworów, rorząd, itp, ale to raczej rzadko. Ogólnie ciężko będzie na forum zebrać jakieś opinie, bo z tego co wiem to nie ma nikt takiej od nas, aczkolwiek nie jestem pewien. Są to morki młode więc nie mają tez na stukane kilometrów i dlatego ciężko znaleźć kogoś kto wypowiedział by sie w kwesti napraw silnika. Proponuje znaleźć jakieś dwa motorki np. CBR 125R i NSR 125R, przjechać się oboma i dopiero wtedy zdecydować. Ale, gdybym ja miał tyle kasy to śmigałbym CBR.

 

 

Pozdro :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędkość około 125km/h mnie zadowala

 

jutro jade obejżeć to http://allegro.pl/show_item.php?item=112920992 , koleś mówił że za 7900zł odda ale jeszcze potarguje, jak będzie dobre to biore:P

Edytowane przez GumiS15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za tysiaka zrobiłbym A1 a za resztę kupił RS 125 :icon_mrgreen:

 

Pozdr.

 

 

W wieku 17 lat robi sie kategorie A1 pozatym to sie nie oplaca bo wkoncu ta jazda na 125 zaczyna sie nudzic i chcesz cos wiekszego i znowu trzeba robic prawko tym razem na kategorie A. Moim zdaniem szkoda kasy lepiej poczekac do tych 18 lat i zrobic odrazu kategorie A ja przynajmniej tak zrobilem

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z Arma87

 

najlepiej kupić sobie coś 125/50, byle by nie za duże pieniadze i w miare nowe, pośmigasz troche, a na przyszły sezon zrobisz A, sprzedasz to moto z niedużą stratą (albo i bez) i kupisz se jakas 600'tke albo cóś :icon_mrgreen:

 

i nie polecam scigaczy 50'tek bo to sa kosiarki a nie motocykle....

weź sobie jakaś 125'tke, kopa ma juz fajnego, przyspieszenie tez dobre i sie szybko nie znudzi :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie polecam scigaczy 50'tek bo to sa kosiarki a nie motocykle....

weź sobie jakaś 125'tke, kopa ma juz fajnego, przyspieszenie tez dobre i sie szybko nie znudzi :icon_mrgreen:

Zapytam przewrotnie: czym jest wg. ciebie kosiarka? Jechałeś kiedyś ścigaczem 50 przerobionym fachowo na 80ccm? Fakt, jednoosobowe, dźwięk bardzo dziwny ale kopa np. Derbi GPR Racing z kitem Malossi 80ccm Racing Replica odmówić nie można ;P (myślę, że sporo 125 4T się schowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...