Skocz do zawartości

Leszcze Wrocław


Kuba 89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do obejrzenia filmiku ekipy Leszcze z Wrocławia......

Nie powiem filmik całkie, całkiem.........

 

 

pewne jest jedno, ja tak jeździć nie będę. w moim wieku to już tylko spokoinie do 10 tys obrotow, ale nie więcej :D

filmik git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes dziwny.....

 

co jest q...wa na tym forum??? co rusz slysze oo jakichs dresach sresach.. ?? niektorzy z was chyba maja jakies kompleksy... Ostatnio kazdy kto lata na plastkiu to dres..

 

pier......e moge byc dresem dla takich ludzi...

 

Nie podoba sie?? nie ogladaj.....

 

Nie znasz ich??? to sie nie wypowiadaj

 

Mario a nie masz dresu?????? Wydawało mi się, że kiedyś widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario a nie masz dresu?????? Wydawało mi się, że kiedyś widziałem :D

 

 

no teraz to mni e obraziles.... wydawalo ci sie ??? :P

 

kurna to ja tu w profesjonalnym dresiku z 4 paskami sie woze a ty mi jeszcze mowisz ze ci sie wydawalo ?? :D

 

oj jerry jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario: "Ostatnio kazdy kto lata na plastkiu to dres.."

 

Ty to powiedziałeś. Kto na czym jeździ nie ma zanczenia. Ważne jest jak jeździ.

 

Ale może źle sie wyraziłem. Nie dresy, raczej piraci na drodze.

 

Moje zdanie na ten temat jest takie: może i mają umiejętności, ale ostro przesadają przy ich wykozystywaniu. Dodam że podobał mi sie montarz, ciekawe ujęcia na dwie kamery.

 

Smutne jest tylko to że dla mlodych ludzi taka jazda jest cool i tacy koledzy są dla nich idolami. Kto wie może i oni niedługo będą tak "wspaniale" smigać.

 

To wszystko w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności można pozazdrościć ale wyobraźni im brak. Takie triki to gdzieś na placu, czy drodze zamkniętej a w normalnym ruchu miejskim to PIRACTWO I SZCZENIACKI SZPAN.

Wszystko fajnie, tylko do czasu. Po oglądnięciu filmu na pewno kilku stwierdzi, że jak oni mogą to ja też, przecież to nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z team`u leszcze to poprostu czysty uliczny hardcore i tyle, i to jest zajebiste, ze się niepatyczkują tylko jeżdzą na granicy

 

a to ze niejeżdzą na sprzętach dla listonosza czy na innych gównach, niechodzą w starych obdartych czarnych skórach, niepieprzą o braci motocyklowej i motounitach, oraz że im nieśmierdzi olejem z gęby to już dresy i idioci?

 

oni latają na ścigach bo potrafią wykorzystać ich potencjał i go wykorzystują, a nie ma to jak kupić sobie HD albo nową gs500 i blokować ruch na drodze, tylko dlatego zeby być dzezi i trendi

 

edit: szczeniacki szpan? pogięło cie chyba. nawet jakby ci goście nienagrywali tego i jeździli na autostradzach bez żadnych postonnych widzów to i tak by jeździli tak jak jeżdzą

Edytowane przez bartMFK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...