Skocz do zawartości

Co sądzicie o suzuki marauderze?


bmwm5fan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ma Maraudera i z tego co opowiadał miał raz przypał z silnikiem , bo one mają jakąs wade z poziomem oleju, że trzeba chyba zalewać do końca, bo ten wskaźnik jest błędny i jak sie leje wg tego wskaźnika to jest wtedy za mało tego oleju, czy cos takiego. Ale czy to przypadłość wszystkich modeli? czy niektórych roczników? nie mam zielonego pojęcia, ale mówił o czymś takim mi. pozatym sobie chwali i już jeździ dobre 4 lata , kupił tez chyba używanego i poza serwisówką nic chyba nie robi. Mogę się popytać o coś, jeśli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Troszkę odświeżę, ale potrzebuję informacji na temat Maraudera 125 – za które z góry szczerze dziękuję.

- moc

- osiągi

- spalanie

- wady wrodzone? Jakie?

- usterki? Jakie? Częste?

- odczucia użytkowników mile widziane

Poszukiwany człowiek który cokolwiek widział, cokolwiek wie. Konkrety mile widziane. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie kłopot z wiadomościami... 125 są mało popularne w nadwiślańskim kraju - to nie niemcowo, gdzie od tego każdy praktycznie musi zaczynać jazdę na 2 kołach

za to moc, osiągi i spalanie sobie wygooglaj. po to jest google, po to są strony producentów :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Troszkę odświeżę, ale potrzebuję informacji na temat Maraudera 125 – za które z góry szczerze dziękuję.

- moc

- osiągi

- spalanie

- wady wrodzone? Jakie?

- usterki? Jakie? Częste?

- odczucia użytkowników mile widziane

Poszukiwany człowiek który cokolwiek widział, cokolwiek wie. Konkrety mile widziane. Pozdrawiam.

 

 

http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki_ma...er_125_1999.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje jezdzic Marauderem 125 cc. Odnosnie mocy i spalania dane masz w linku powyzej. Wad wrodzonych jako tako chyba nie ma. Motorek jest w zasadze bezusterkowy, ale wiadomo, trzeba dbac o regulacje itp. Odnosnie odczuc podczas jazdy- jest on cholernie maly. Ja mam 185 cm wzorstu i czuje sie, jakbym jechal komarkiem. Kolega ( wlasciciel Marudy) ma jakies... 170- 175 cm wzrostu i to moto pasuje do niego rozmiarowo. PS ta Maruda jest na sprzedaz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dwa sezony jeździłem na VZ 800 '99. Zrobiłem kilkanaście tys.km. Uczucia mieszane mam. Twardy - szczególnie siedzenie. Seryjne wydechy - cisza. Końcówki trudno dopasować, bo jedno z kolanek kończy się pod skosem. Następny właściciel obciął cygara fleksą - dźwięk spoko, ale wizualnie niezbyt. Silnik zżera olej - a wcale go nie katowałem. Co ciekawe po VZ jeździłem Volusią i był ten sam problem. Poza tym łańcuch - konserwacja, zarzucana felga i ten szum, który w "cruiserze" jest nie na miejscu. Jak nie odpalisz zimnego silnika, to świece mogą być do wymiany. NIE POLECAM! Chyba, że potrzebujesz moto do lansowania się po mieście (wątpię). Rozejrzyj się za czymś innym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...