Skocz do zawartości

Aprilia 250 na całkowicie zamarzniętym torze


Blessed1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

agabusa----> gratuluje świetnego sprzętu! trenuj, a umiejętności przyjdą wraz z treningiem :D sam też kiedyś marzyłem o RS, ale jakoś nigdy nie miałem dość odwagi żeby kupić wściekłego dwutakta i wybrałem coś bardziej z przyszłością. (ludzie odradzali, że szybko się zajeżdża i dużo serwisy kosztują). Swoją drogą ten sprzęt musi być dobry skoro od wielu lat jego protoplasta wygrywa MotoGP w tej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agabusa----> gratuluje świetnego sprzętu! trenuj, a umiejętności przyjdą wraz z treningiem :D sam też kiedyś marzyłem o RS, ale jakoś nigdy nie miałem dość odwagi żeby kupić wściekłego dwutakta i wybrałem coś bardziej z przyszłością. (ludzie odradzali, że szybko się zajeżdża i dużo serwisy kosztują). Swoją drogą ten sprzęt musi być dobry skoro od wielu lat jego protoplasta wygrywa MotoGP w tej kategorii.

 

 

Wsciekly dwutakt...podoba mi sie nazwa:))..hehe,ale widzisz ja wsciekla nie jestem...jezdze na tym jak babcia na deskorolce..pytanie: to po co go kupilas?...bo jest wiekszy od 125, wiec jakas przyszlosc mnie na nim czeka, a ma moc taka jak np gs500, ktorego wyglad pomimo praktycznosci i taniej eksploatacji nie za bardzo mi sie podoba..ale o gustach rzecz jasna sien ie rozmawia..

 

Na tor mam nadzieje wyjechac,ale pewnie w przyszlym roku, gdy nabiore nieco wprawy i wyczucia.

Apropo modelu rs 250 w temacie, czy znacie jakichs uzytkownikow tego moto. No oprocz mnie oczywiscie. Przydaloby sie w celu wymiany doswiadczen i adresow przydatnych sklepow, czy serwisow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiew1---> no chodziło mi o torową wersję czyli wzór na podstawie którego robili replikę przeznaczoną do ruchu miejskiego, bo wiadomo że sklepowa RS-ka mało ma wspólnego z tą z Moto GP. (no może nazwę) :D

 

 

O bys sie zdziwil...czytalam sporo artykulow na ten temat i dowiedzialam sie miedzy innymi,ze jest jedna z najbardziej zblizoncy do oryginalu gp maszyn...

 

No chyba ,ze jakies lipne artykuly wpadly w moje rece..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no! Robi wrażenie ten filmik. Trochę przykrótki.

Agabusa, sprzęt już masz więc teraz tylko ćwiczyć :D

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...