Skocz do zawartości

husqvarna tc 610 nie idzie na kolo !!!!


Rekomendowane odpowiedzi

ja sie podepne pod temat -

 

moj RX , tez ma troche mocy a na kolo nie chce isc z gazu....

 

idzie tylko tak, ze - 1 bieg ,gaz do paru obrotow i puscisc sprzeglo, niestety nie mam obrotomierza i jak jak przesadze z gazem to .... :D

 

ma ktos jakies pomysly jak go wyrwac ? moze wyemic zebatke z tylu czy co ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wujek ma taka husqvarne i powiem ci ze nie ma najmniejszego problemu z tym jak wam nie wychodzi z gazu sprobuj ze sprzegla jednak nie polecan tej metody jezeli brak umiejetnoscji gdyz wtedy motocykl bardzo gwaltownie i agresywnie sie podnosji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez łańcucha TC610 nie pójdzie na koło :D

 

idzie tylko tak, ze - 1 bieg ,gaz do paru obrotow i puscisc sprzeglo, niestety nie mam obrotomierza i jak jak przesadze z gazem to .... mrugacz.gif

 

RX jest dla ludzi z jajami w gaciach a nie na czole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RX jest dla ludzi z jajami w gaciach a nie na czole.

 

Enduroboj. respect :) To,że sie ma super moto nie świadczy, ze sie umie jezdzic :D

 

A z tą jazdą na kole to przyjdzie z czasem!Tego nie da sie tak z dnia na dzien opanowac i sie z tym oswoic!

 

EDIT: ja osobiście na początek polecam wbić się w zawieszenie i dopiero wówczas przycisnąć(z umiarem!)To jest dobre na poczatek,a z czasem sie mozna bawic z innymi technikami

 

PoZdRaWiAm

Edytowane przez ptasiorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie (200 cm mniej) i przelozeniu typowemu na predkosc (tylna zebatka 47z) ide na kolo z lekkim szarpnieciem z 3, z 2 to w ogole nie problem a z 1 nie probuje bo sie za szybko podnosi ;D Wiec NIE MA TAKIEJ OPCJI zeby huska nie szla. Robcie te proby na asfalcie ewentualnie trawie bo jak jest malo przyczepnie (kamienie piach i inne) to jej nie postawisz bo ta moc zdziera przyczepnosc :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe powiem wam że każda fura idzie na kolo, może nie jestem mistrzem, ale udało mi sie poderwać kolo do poziomu równowagi już np. na jawce, etz 250,251,150 , jawie ts 350, xl 500 itp. Wszystko zależy od wybicia jak nie idzie normalnie można np. na stojąco, albo usiąść bardziej z tyłu, ważne jest aby gdy wyrywamy na szutrze nie zerwać przyczepności i płynnie podnosić.

Przy podrywaniu można się wspomuc zawieszeniem tzn, wstawać razem z zawiechą po opuszczeniu gazu albo lekkim dohamowaniu. Ważne jest też by przy wyrywaniu być odchylonym maksymalnie do tyłu proste ręce, plecy itd. Gdy na stojąco to też proste nogi mocno trzymające motocykl dla lepszej kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie tylko tak, ze - 1 bieg ,gaz do paru obrotow i puscisc sprzeglo, niestety nie mam obrotomierza i jak jak przesadze z gazem to .... mrugacz.gif

Tez nie mam obrotomierza, a http://www.bikepics.com/pictures/595422/

Chlopie ty cos mowiles, ze umiesz dobrze jezdzic. Widizalem te tricki na bikepics :D . Puscic kiere dwoma rekoma, ajjjjjj :icon_mrgreen: . No nie wspomne o kopaniu rowu jedna reka.

Jak ci nie idzie RX na kolo to pewnie tyl nie jest zbyt dociazony. Sprobuj z ta lasencja z biepics postawic :) Bez gazu uniesie przednie kolo.

 

A z tą jazdą na kole to przyjdzie z czasem!Tego nie da sie tak z dnia na dzien opanowac i sie z tym oswoic!

Nie przesadzajcie. Mnie jakos bardziej ciagnie w teren ale nie raz lubie posatwic na kolo.

2 dni probowalem i lacznie jakies 50min treningu i juz zapinalem 2 bieg a kolo w cale nie jest nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...