Skocz do zawartości

Rg 80 czesci


karol0545
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam przymierzam sie do kupna suzuki rg 80 i chciałbym dowiedziec sie gdzie mozna nabyc do neij częsci.. Moze sa jakies sklepy internetowe takie jak np. kemot.pl albo agmot.strefa.pl .. jak wy zdobywacie cześci do swoich rg i czy czesci ddo rg 80 są drogie?? łatwiej zdobyc cześci do mbx 80 czy do rg 80??

 

odrazu zaznaczam ze szukałem juz przez opcie szukam.......... i nieznalazłem odpowiedzi na moje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Allegro przeglądam codziennie po 2-3 razy.

I patrze ciągle na RG80. Często są cześci lub cały motocykl w częściach.

W larsonie nie patrzyłem.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sranie w banie.mierzysz tlok dzwonisz do jakiegos sklepu z tlokami.podajesz wymiary.kupujesz 0,25 wiekszy niz jest(zalezy ile szlifow chcesz zrobic) i spokojnie znajdziesz jakeigos wosnera albo vertexa wylozysz te 210zl ale bedziesz hulal i hulal i hulal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sranie w banie.mierzysz tlok dzwonisz do jakiegos sklepu z tlokami.podajesz wymiary.kupujesz 0,25 wiekszy niz jest(zalezy ile szlifow chcesz zrobic) i spokojnie znajdziesz jakeigos wosnera albo vertexa wylozysz te 210zl ale bedziesz hulal i hulal i hulal cool.gif

 

A masz namiary na takie sklepy gdzie są tłoki do rg bo ja zastanawiam sie nad kupnem ale widze ze ejst problem z cześciami. Więc jak to naprawde jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj gdziekolwiek, np. w ogłoszenaich w "Świecie Motocykli". Adresy z ostatniego numeru:

www.arimot.waw.pl

www.jan-mar.pl

www.kranmotocykle.pl

www.wilmat.pl (to chyba najlepsze wyjście z twojego "problemu" :-))

Nie mogę zaręczyć, że tam na pewno są tłoki, bo nie miałem czasu sprawdzić, ale w ogłoszeniach było coś o tłokach. Wilmat ma chyba spory wybór (można zamówić wg żądanego wymiaru, jak już Dibo napisał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skonczcie gadac tylko dajcie mu namiary gdzie dostanie odrazu.

Częsci do suzuki rg80 dostaniesz na zamówienie w sklepie mieloch.

Wchodzisz tutaj mówisz jaka część.

Wpłacasz 50% odrazu i 50% po odbiorze. Jeśli nie mieszkasz w poznaniu to musisz niestety zapłacić 100% odrazu ale sprowadzą ci każdą nawet najmniejszą część. Ceny nie są małe ale i nie duże. Sama marka suzuki sugeruje na cenę. Ja teraz zamawiam u nich uszczelkę między blokiem a cylindrem za 30zł.

 

Tak jak mówiłem jak części orginalne, nowe to tylko w mieloch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...