Skocz do zawartości

TVN UWAGA


Vlaad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poza wstępem ukazującym szaleństwa motocyklowe, reszta programu moim zdaniem całkiem w porządku....

Ale Ci co mają złe zdanie o motocyklistach dostali dodatkowy argument:

Nie dość, że szaleją, to jeszcze w ogóle nie zostali nauczeni jeździć = nie umieją jeździć.

 

Mimo wszystko program uważam za dość przełomowy.

 

___________

CBR 600 F2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić... Może tylko tyle,że za krótko i za mało. Takie programy powinny częściej się ukazywać w TV bo ile ludzi to widziało??? Byłem w szoku, że kolega KULIK jeździ z kursantem!!! Jak sobie przypomne mój kurs...porażka. Muszę koniecznie kiedyś zaliczyć Kulikowisko. Pozdrawiam pomysłodawcę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak jak jest naprawdę :banghead: heh...a czy dr. Mentos (kaskader motocyklowy :banghead: nie szkoli chętnych do jazdy na kole? Program był :banghead: Też byłem pozostawiony sam sobie na placu, nie wyjeździłem godzin itd. itp. ale do Wawy na kulikowisko mam trochę daleko i zbyt małe umiejętności żeby sobie poradzić w Warszawie. Mało dobrych instruktorów ;) ale może coś się zmieni. Oby :biggrin:

Edytowane przez acid_toxin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie podobal mi sie program ...a najbardziej porownania Tomka Kulika dzieki nim moze wkoncu ludzie zrozumieja ze sa dobrzy i zli motocyklisci a nie tylko Źli.

...a co do kursow prawo jazdy na kategorie A to kazdy wie jak jest w PL koles (instruktor) pokazuje gdzie jest gaz,sprzeglo itp tutaj masz plac a ja ide na kawe.

 

Jedynie co tak sie troche wkurzylem to na tego prezentera chyba mial Cebula na nazwisko,bylo wyczuwalne w jego glosie ze dla niego kazdy motocyklista to debil ...jego stanowczy ton glosu i oczywiscie na dzien dobry "dawcy organow".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się boję że coś zostanie przeinaczone, lecz dajmy szansę młodemu dziennikarzowi.

DobrzeTomku, że mu dałeś sznsę, której moim zdaniem, nie zmarnował.

Na tle innych programów o tej tematyce, to młody nieźle sobie poradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program bardzo ciekawy, ale zgadzam się z wcześniejszymi postami, które wskazują, iż czas audycji był za krótki. Ja naszczęście spotkałem się z instruktorem, który mi pokazywał jak jeżdzić. Posiadał dwa motocykle, i kilka razy jeżdzilismy razem po mieście on na jednym sprzecie, ja na drugim. I w tym mijscu ;) dla tego człowieka. Chyba nadal prowadzi szkołe nauki w Bielsku, nazywa sie Czech, gorąco polecam, bo to on nauczył mnie podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde szacun dla TVN za ten program. Po raz pierwszy w TV widze coś takiego. Wprawdzie bez określenia "dawcy" sie nie obyło ale było wyraźne rozróżnienie na dobrych i złych :banghead: Teraz niech ktoś nauczy mnie jeździć ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek i uznanie dla Tomka K. za to, że w tak krótkim czasie (pewnie jeszcze powycinali) przekazał klarownie istotę problemu.

 

;) :banghead: :banghead:

 

Znając naszą rzeczywistość, ktoś inny by pewnie sprzedawał siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program tresciwy, nie przesadzony, ogolnie dal bardzo dobry wydzwiek o motocyklistach, przedstawil obiektywna prawde, chlopak dobrze zrobil program i swietnym zgraniem bylo zaproszenie do udzialu Tomka, i innych motocyklistow, a takze wywiad z instruktorem prawa jazdy. Strzal w dziesiatke. Pozdro dla dziennikarz ktory nie odwalil subiektywnej kichy pod publiczke, a naprawde rzetelny material, co prawda troszke za krótki ale daje rade. Pozdr oby takich wiecej

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo nieumiejętnie przygotowanej zapowiedzi programu UWAGA uważam, że program był bardzo dobry! Tomek, super się sprawiłeś! Sformuowałeś w jednym zdaniu meritum sprawy!

Brakuje mi do pełni szczęścia jeszcze paru elementów:

1. Motocyklista to nie wyrzutek społeczeństwa, satanista i nie wiem co jeszcze,

2. Motocyklista lubi ludzi

3. Tomek, niechże Ciebie lub Piotra sfilmują jak jedziesz na plecaka z L-ką!

 

Dla mnie osobiście to było strrrraszne przeżycie, jak wsiadałeś i cały motór przysiadał, horyzont podnosił się o jakieś 45 stopni, a potem kazałeś gnać przez piach! Horror! Moich synków (mniej więcej Twojej postury) raz jeden wiozłam na plecach - mam z tym problem, strasznie się boję.

Dzięki temu mam respekt przed jazdą z plecakiem, jazdą w ogóle.

To rzeczywiście bardzo ważne dla każdego młodego (stażem) motonity.

Trzeba się uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć. Tak jak mówiliście w programie!

 

PS. Kto to ten spod 2oo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...