Skocz do zawartości

Sakwy skórzane do Drag Stara


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Wszystkim.

 

Panowie, pomóżcie. Gdzie kupić sakwy skórzane do Drag Stara :?: :?: :?: Najlepiej jakieś adresy sklepów ( producentów ) w promieniu powiedzmy 200 km od Wrocławia :lol: :lol: :lol: - najchętniej wybrałbym się po nie na moto, aby przymierzyć, bo raczej nie chcę kupować w ciemno . Myślałem np. o Poznaniu - macie tam dużo więcej sklepów niż we Wrocławiu :cry: :cry: :cry: .

 

P.S. Sorry za umieszczenie posta w ( chyba ) złym dziale, ale myślę, że w dziale części nikt go nie zauważy, a dla mnie to pilna sprawa :lol: :lol: :lol: .

 

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeśli chcesz, to mogę Ci dać telefon do kolegi z Poznania, co śmigał na DradStarze, teraz na WildStarze i jest dobrze obstukany w temacie tych Yamaszek, więc pewnie i o sakwach co nieco będzie wiedział.

Jakby co, daj znać na PW lub na maila.

Czołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co bys powiedział na sklep w Liberecu (Czechy). Parenaście kilosów od polskiej granicy (przez Jakuszyce albo Szklarską). Ja kupuję u nich sakwy dziś lub jutro. Jak pytałem w Jelonce o komplet do Virago to cena wynosiła 1600 zeta (łłłoooo matko), natomiast w Libercu ładne i duże są za około 6000 koron, to będzie coś 850 zeta a na dodatek (VAT 22%) zwracają podatek po przekroczeniu granicy tak więc wyjdzie coś ponad 600 zeta. Co prawda na granicy tylko podbijają wypisany papier i zwrot kasy w sklepie dopiero przy następnej wizycie, ale myślę że sprawa warta pomyślenia.

Jakbyś się zdecydował, to daj znać to podam więcej szczegółów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś straszne ceny macie :evil: ...podaje namiary:

P.P.H.U "SAKO"

Adam Dub

Ul.Ceramiczna 15a

42-300 Myszków

 

tel. /034/313-47-87

kom. 605613221

 

Ja u niego na motobazarku w Wawie zanabyłem ładne ćwiekowane sakwy za 350 zeta ,skóra bydlęca i wysokiej jakości...ładna robota dość duży wybór...jestem z Wawy więc jak ktoś chce zobaczyć to mogę kiedyś podjechać do Dwóch Kólek :) ...jestem bardzo zadowolony...ma kupe innych dodatków jak i spodnie itp...sam wszystko robi i to solidnie...piszę to jako zwykły zadowolony klient...pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Wszystkim.

 

Dzięki wszystkim za pomoc, sakwy już kupiłem. W poniedziałek byłem służbowo w Poznaniu i kupiłem sakwy u tamtejszego dealera Yamahy. Cena taka że lepiej nie mówić, ale wykonanie suuper :lol: :lol: . No i sposób mocowania - przykręcone do stelaży - tak jak się mocuje kufry do moto, a nie jak zwykłe sakwy - przewieszone przez moto tą częścią, która je łączy. Znajomy miał takie sakwy - i jak powycierały mu błotnik :evil: :) , to się wkurzył i je poprzerabiał i zamocował tak jak są zamocowane te moje.

Fabio: dzięki za namiary na tego gościa - będę musiał kupić jeszcze "rolkę" na bagażnik, więc się z nim skontaktuję :lol: :lol: :lol: .

 

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...