Skocz do zawartości

Lifan 200cc enduro


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak i czym chcesz to "tuningować"?

Chyba, że myślisz o neonach i diodach z allegro.

pzdr

 

 

nie no proszę cię jestem moze juz i troche stary ale nie glupi, mam na mysli modyfikację silnika, wyciagniecia wiekszej mocy,nie jestem ekspertem ale takie rzeczy da sie robic w skuterach to i pewnie w tej klasy sprzecie takze, ale nie spieram sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecil moze jakies hard enduro Honda CRM 250 albo Husqvarna 250 WR kolo 90 kg i kolo 70 KM

Nie wiem skad to wziales ;)

Chyba raczej jakies 50km i 110kg wagi ma taka WR.

 

Ty jak chcesz 4T za rozsadna cene to poszukaj sobie Honde XL250R. Ani za malo ani o wiele za duzo mocy nie bedziesz mial.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hard enuro ;) No dajcie spoko, na pierwszy motocykl to przegięcie. Po co sobie to utrudniać i powodować u sibie zniechęcenie? Przecież na motocyklu jest lepsza zabawa gdy wykorzystujemy jego moc i ogólnie to co nam oferuje, a nie szarpać się z potworem. Jkabyś osin kupil ta yamahe xt, albo dr 125 albo xlr miałbys starsznie dużo frajdy przez jakies tam okres, a jak już ci nie bedzie pasowało to sprzedajesz i kupujesz co ci sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek jade zobaczyc ta 125tke - bede mial okazja sie przejechac - to wam powiem jakie wrazenia ma taki duzy nowicjusz jak ja...

 

Hard enuro :banghead: No dajcie spoko, na pierwszy motocykl to przegięcie. Po co sobie to utrudniać i powodować u sibie zniechęcenie? Przecież na motocyklu jest lepsza zabawa gdy wykorzystujemy jego moc i ogólnie to co nam oferuje, a nie szarpać się z potworem. Jkabyś osin kupil ta yamahe xt, albo dr 125 albo xlr miałbys starsznie dużo frajdy przez jakies tam okres, a jak już ci nie bedzie pasowało to sprzedajesz i kupujesz co ci sie podoba.

 

benek też tak myślę, tym bardziej że licze że jak kupię na dniach to już na następny sezon będę miał większe doświadczenie i aspiracje także..... i hehe mam także nadzieje że mniejszą wagę ;)

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej 125 4T nie uzyskasz nawet kucyka wiecej. Bo taka ma juz budowe silnika. Odpuśc to sobie bo bedzie za slabe dla Ciebie a i bedziesz sie wkurzal, ze duzo starsze japonie jeźdzą 100razy lepiej i wtedy pojawi sie nastepny problem bo nikt nie bedzie chial tego wynalazku od Ciebie odkupić.

Najlepszym wyborem dla Ciebie byłby Suzuki DR 350 lub Kawasaki KLX 250/300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej 125 4T nie uzyskasz nawet kucyka wiecej. Bo taka ma juz budowe silnika. Odpuśc to sobie bo bedzie za slabe dla Ciebie a i bedziesz sie wkurzal, ze duzo starsze japonie jeźdzą 100razy lepiej i wtedy pojawi sie nastepny problem bo nikt nie bedzie chial tego wynalazku od Ciebie odkupić.

Najlepszym wyborem dla Ciebie byłby Suzuki DR 350 lub Kawasaki KLX 250/300

 

 

ok, jest opini wiele i każda niesie ze sobą jakieś przesłanie dlatego że nie spodziewałem się takiej pomocy (na forach cyfrojadow tak nie jest ;) ), w miarę możliwości sprawdze wszystkie warianty.

 

pytanie: na co zwracać uwage, jak z cenami, gdzie znajdę dobre komisy?

 

http://www.emoto.com.pl/adeta.php?aid=10710 - Kawasaki KLX300R

 

http://www.emoto.com.pl/asite.php?uid=30113 - Yamaha WR400

 

http://www.emoto.com.pl/adeta.php?aid=12789 - KTM 620LC4

 

http://www.emoto.com.pl/adeta.php?aid=9362 - HONDA XR 400 R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)

takie pierdlenie :banghead:

 

idzesz do komisu siadasz na 125 4t i jedziesz fajnie bierzesz za saklbo siadasz na 250 4t itd ale jak nigdy na niczym niejeździles to 10 KM bedzie sporo przed pierwsze 2 miechy :banghead:

 

:banghead: hehe qpa nie pękaj tak jak mowilem w poniedzialek jade zobaczyc te 125 4t i tak jak juz powiedzialem zdam relacje jak to sie ma do mnie, zakladam ze srednia wieku u was to 20 lat i wagi jakies 70kg, chyba nie musze przeknywac nikogo ze dodatkowe 30kg (co nie znaczy ze jestem jak beczka) to nie malo - to jesli chodzi o koniki, co do wieku to nie robie z siebie dziadka ale dla mnie upadek na motorze to juz nie to samo jak na javie 15 lat temu :D wiec tez nie moge brac czego czego nie bede umial opanowac na lesnej drodze.

 

Wiec nie spierajcie sie bzdurnie bo kazdy z was ma racje tylko teraz musze to wszystko wyposrodkowac :biggrin:

 

pozdrawiam,

 

Osin

 

ja bym bral KTM 620 LC4 , przebieg niesamowity :D ino boje sie tych opon czy nie jeździl w terenie

 

ray, a to fakt ale raczej nie licze na to ze ktos takim motorem jezdzil do pracy,no chyba ze na kopalnie piasku albo kamieniolomy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...