Skocz do zawartości

Jade do Assen


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo... jutro...ups.. a wlasciwie dzisiaj lecimy spora ekipa do Assen popatrzec na Valentiniaka i spolke...i poniuchac spalinki najostrzejszych maszynek na tej planecie... moze bedzie jakis rodak z forum ??? booo...po zawodach w niedziele koledzy Angole wracaja do swojej rodzinnej Angolii, a ja zapinam do mej rodzinnej POlszy...no i tak...w niedziele mam zamiar przekimac gdzies pod POznaniem...bo chcialbym obadac co tez sie tam dzieje w te poniedzialki na torze POznan...a zrobic pare kolek to by bylo dopiero cos...w razie jakby ktos z forumowiczow byl obecny w poniedzialek na torze...to forumowicz na bialo niebieskim TLu 1000R to ja...no i moznaby bylo normalnie pogadac...albo normalnie sie napic...

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pic raczej bediemy wode... bo na goracych treningach mozna sie niezle spocic.

 

jesli prognoza sie sprawdzi to bedzie trzeba kombinowac cysterne z zimna woda i kubelki z lodem ;) te upaly sa masakryczne :banghead:

Edytowane przez ziuT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
razie jakby ktos z forumowiczow byl obecny w poniedzialek na torze...to forumowicz na bialo niebieskim TLu 1000R to ja...no i moznaby bylo normalnie pogadac...albo normalnie sie napic...

 

Tez będę w poniedziałek na Monsterze!! Spotkamy się.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee...chłopaki..byłem w poniedziałek...ale żadnego forumowicza nie spotkałem... na szczescie znależli sie dobrzy ludzie którzy poratowali śrubką... kiedy odkręciła mi się klamka sprzęgła...i chłopaki na R 1 -kach, którzy jak za rączke wyprowadzili mnie z toru na autostradę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...