Skocz do zawartości

Yamaha YX 600 Radian


Rekomendowane odpowiedzi

Hihihi.Ani jeden ani drugi :icon_mrgreen:.

Trafił sie koń prosty,z nowymi oponami i klockami w dobrym stanie.Przebieg lekko powyżej 56000.Rocznik 1991 .Zostaje tylko drobna regulacja zaworów,wymiana oleju i wioooooooooooooooo :buttrock:.

 

Pochwale sie w niedziele wieczorem bo jutro prosto od sprzedającego będe jechał do babci (ok 110),potem powrót na wieczór do pracy do Szczecina (60km) a po pracy chwila chwalenia sie w mieście i znowu 60km trasy do babci :D.Czyli jutro stuknie ok 250km :buttrock:.Jupiiiiiii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

 

Przeczytałem to wszystko i chciałem troszkę odkurzyć ten temat. Od dłuższego czasu coś szukam, niestety finanse nie pozwalają na szaleństwa, a kredyty nie dla mnie. Wraz z tatkiem, szukamy czegoś. Wpadliśmy na YX, a że obu Nam się spodobała i jest niedaleko sprowadzona z Niemcowa, dodatkowo obaj nie mamy 170 cm to się zastanawiamy.

Mam zatem kilka pytań:

1. Poszerzył ktoś z kolegów wiedzę na temat YX? Wszystko mnie interesuje!!

2. Do dalszej turystyki to się nada?

3. Jak wygląda sytuacja na tylnym siedzeniu? Plecaczek mój musi mieć w miarę wygodnie!

4. Jak coś więcej ktoś wie lub tym jeździ to dziękuję za wszelkie info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma wiec siedzialem - miejsca mało, ja mam 175cm a kolana bardzoo wysoko, miejsca dla pasazera malutko. jak siadzie to kanapa konczy sie zaraz za pupą:) poza tym motocykl jest technicznie bdb - silnik od yamahy xj - nie do zajechania ( z wlasnego doswiadczenia wiem). poza tym gazniki inne o przelocie 30mm, daje to plaski moment a w testach ta yamaszka do setki drze w niecale 4 sekundy (okolo 3,7s zmierzone). hamulce takie jak w starej yamasze xj- przecietne ale wystarczajace, tyl bemben ale nawet dobrze chwyta. ogolnie motor super poreczny i maly - ciezko upakowac na to jakis bagaz bo nie ma gdze go przypiac. polecam linki do strony ktora podalem w temecie uzytkownikow yamahy xj kilka tyg temu.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...