Skocz do zawartości

Yamaha YX 600 Radian


Rekomendowane odpowiedzi

A co do przodu w XJ to Ty Bekriss moze masz juz wymienione przez jakiegoś szwaba sprzężyny na progresywne i Ci to jakoś w winklach jezdzi , bo moją jak wleciałem w zakret po raz pierwszy to miałem mieszane uczucie , wrazenia nieciekawe , ale juz sie przyzwyczaiłem i jest w miare OK , kumpel sie tym przejechał (na codzień lata bardzo dobrze prowadzącym sie GS 500 ) to stwierdził , ze to po zakrecie nie jezdzi , heh , ale przyzwyczaisz sie , grunt to sie nie bać :D i przełamać :D

 

Sa progresywne a tylny amortyzator blizniaczo podobny do tego z diversion. Ja mam ostatni rok produkcji wiec juz poprawione jest co mialo byc. Jezdzi po zakretach naprawde fajnie. Dodatkowo jak mam smigac ostrzej po zakretach to pompuje wiecej powietrza niz serwisowka przewiduje. Przod 2 tyl 2,3 atm. Serwisowka podaje 1,9 i 2,1 do takiej jazdy lub jak ktos wazy powyzej 90kg a normalnie 1,78 i 1,9

 

kermadec nie kupuj zloma!!! Czasem trzeba jechac dalej po sprzet i tyle. Ja kupilem 50km od domu a brat 70 km od domu.

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.Dla mnie też ale ja nawet roweru nie mam :D.

 

A co do jazdy pks'em czy pociągiem .... no można na oględziny można.Problem jest gdy chcesz coś kupić i tym wrócić.

 

 

A tak naprawde to chce kupić konia jak najlepszego więc ta krzywa XJ też mnie tak nie rajcuje.Najchętniej bym kupił coś czego nie musze rejestrować w kraju i nie musze stawiać do warsztatu na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwości zostawcie sobie w domu....

Jeśli sądzisz że w moim poście jest złośliwość, to dopadła Ciebie najwyraźniej mania prześladowcza :D .

Skończyłem. Bez odbioru.

 

Ps. Powodzenia.

Edytowane przez viperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kermadec a nie znasz nikogo na kto ma motocykl i pojedziesz razem z nim na ogledziny?? Na motocyklu mozesz wrocic osobiscie, chyba ze jest sprowadzony z zagranicy, ale wtedy mozesz sie umowic ze gosc rejestruje na siebie i go kupujesz. Koszty wzrosna ze wzg na przerejstrowanie ale bedziesz mogl wrocic na nim osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie - oryginalne :icon_mrgreen:

 

Oglądałem kolejnego Radiana ale załamałem sie jak zobaczyłem co robi "mechanik" żeby go odpalić .....No comments.

 

Ciężko powiedzieć jak chodzi silnik ponieważ w gaźnikach miał taki syf,że nie chciał zapalić na wszystkie gary.I sie nie nasłuchałem ..... :icon_mrgreen:

 

Może coś sprowadze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie planuje wychylenie ;).Musze tylko namówić kumpla żeby mnie przewiózł te 70km w jedną strone.

 

 

I sie opłacało pojechać :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :lapad: :flesje: :flesje: :flesje: :smile: ;) ........ W sobote sie pochwale resztą ;).Zostało tylko zorganizować odpowiednią sume i ........

Patataj patataj ..... :D

 

 

P.S.Konik ładny .... zbieram kase :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...