Skocz do zawartości

Fajniutka maszynka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ja co dzień przeglądam sobie allegro w poszukiwaniu sprzęta, w celu zorientowania się w cenach itp

 

i dziś trafiłem na takie fajniusie moto....fajniusie bo ja uwielbiam sportowe masywne !!! moto biggrin.gif i nie powiem na fotach moto w stanie idealnym (chodź nie wiemy co w silniku piszczy icon_razz.gif ), zadbane, przebieg do zaakceptowania (aż nie chcę wierzyć, że tylko 4s tys przez te lata przejechał...chodź patrząc na stan)

 

Piszę też bo może ktoś inny sie tym moto zainteresuje i byc może stanie się jego posiadaczem icon_biggrin.gif ...ja się nie obrażę, bo osobiście szukam nakeda lalag.gif

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=111314897

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i otoczenie mało ciekawe. Osobiśnie nie kupił bym maszyny z takiego terenu :buttrock:

 

Ps. Kiedys kupiłem simsona z podobnego rancho, to 2x tyle co zapłaciłem musiałem zainwestować w klamoty do jego remontu. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i otoczenie mało ciekawe. Osobiśnie nie kupił bym maszyny z takiego terenu :buttrock:

 

Ps. Kiedys kupiłem simsona z podobnego rancho, to 2x tyle co zapłaciłem musiałem zainwestować w klamoty do jego remontu. :banghead:

Nie rozumiem co to ma do rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier nie oryginalny, koleszka nie przywiązuje zbytnio uwagi do higieny motocykla, opona tylna do wymiany a z przodu Sportec - nieszczęśliwy wybór dla takiego mastodonta. Ogólnie model uchodzi za mega udany a silnik z niemal niezniszczalny, prawidłowo eksploatowane SC-24 podobno bez problemu kręcą 200tys km.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nom rzeczywiście wyspowiadałeś sie ładanie, a co z pozostałymi 5%.Moze uchylisz rąbka tajemnicy - nikomu nie powiem.

 

 

pzdr

Edytowane przez MYCIOR1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z pozostałymi 5%.Moze uchylisz rąbka tajemnicy - nikomu nie powiem.

 

Klocki są do wymiany, tylko nikomu nie mów.

 

No i pytanie: za ile ja mam ją wystawić żeby dostać choć jeden telefon??? Za 5tys.??? Przecież to paranoja, zero zainteresowania!!!

 

3 dni temu koleś z sąsiedniej miejscowości przyprowadził z Anglii ZX 6R '97 za 12000tyś. pofatygowaną z każdej strony, malowaną sprayem, a ja ku*wa nawet jednego telefonu nie dostałem!!!

 

Idę pojeździć, może mi przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...