Skocz do zawartości

Chce kupic dr 350


Rekomendowane odpowiedzi

Za te pieniądze co te dr to bym miał wypas klx'a :lapad: ;)

 

Daj mi KLXa 300 z 99 roku za 8500 i jutro go kupuję....

Tak tylko się mówi, ale nie łatwo poniżej 9 tysięcy znaleźc dobry sprzęt 4T w tym roczniku, a DR 350 z 99 roku w tej cenie to raczej okazja. Jeśli jest w dobrym stanie to warto ją wziąć za tyle.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi KLXa 300 z 99 roku za 8500 i jutro go kupuję....

Tak tylko się mówi, ale nie łatwo poniżej 9 tysięcy znaleźc dobry sprzęt 4T w tym roczniku, a DR 350 z 99 roku w tej cenie to raczej okazja. Jeśli jest w dobrym stanie to warto ją wziąć za tyle.

Pozdro

 

Tak ale ta druga jest z 93r, więc wolałbym tego klxa http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=110630684

A co do 300 z 99 za 8500, była na allegro i to całkiem nie dawna pare tygodni temu, ale to rocznik 2000 i chyba za 8 tys coś, nie pamietam dokładnie, w nazwie aukcji była pomyłka, nazywał sie KLAX(jakoś tak). więc są

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do 300 z 99 za 8500, była na allegro i to całkiem nie dawna pare tygodni temu, ale to rocznik 2000 i chyba za 8 tys coś, nie pamietam dokładnie, w nazwie aukcji była pomyłka, nazywał sie KLAX(jakoś tak). więc są

pozdro

 

Pewnie że są, ale jakbyś dokładnie sprawdził, była bez papierów :lapad: i w stanie technicznym powiedzmy średnim. Więc powodzenia w szukaniu dobrego, młodego 4T w cenie poniżej 9 tysięcy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że są, ale jakbyś dokładnie sprawdził, była bez papierów :lapad: i w stanie technicznym powiedzmy średnim. Więc powodzenia w szukaniu dobrego, młodego 4T w cenie poniżej 9 tysięcy. ;)

O tym nie wiedziałem ze bez papierów, a 250r nie znajdzie z młodego rocznika ponizej 9 tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOO rety jak można było błotnik od KTMa wsadzic do DR http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M219467 - DRAMAT!! ;) natomiast ten biały jest chyba całkiem spoko.

 

http://www.allegro.pl/item109992496_suzuki...owy_wydech.html a ten jest w ogóle fajny bo ma USD z przodu a to podobno są jakies lepsze wersje wiec i moze silniczek bardziej żwawy :lapad:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron tak to jest jak sie naczyta bzdur w necie i potem je powtarza. Te usd wcale nie sa takie fajne tyle ze maja regulacje wysokosci.

Miałem taką i wiem, że z normalnym zawieszeniem, sa lepsze.

Konkretnie mówił mi to moj kolega Jacek jak jeszcze taka miał :buttrock: ze sa fajniejesze. Ja jezdziłem na niej moze 5 min wiec swojego zdania nie moge miec :banghead: ale swoją drogą USD Jest nowoczesniejszą generacją zawieszenia z tym ze zs tego co piszecie to w tym przypadku gorszą.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...