Skocz do zawartości

Potrzebuje malutka rade:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie do Was,mianowicie potrzebuje kupic nowy stelaz pod siedzenie(stary byl spawany i pekl) do mojej hondy crm 125(1997) , znalazlem taka ciekawa aukcje na allegro gdzie jest stelaz od hondy cr 125 z 1995 r, podobno kiedys honda cr miala taka rame jak ta w mojej crmce ,czy bedzie pasowal ten stelaz ? Z gory dzieki i pozdrawiam

 

P.s Chyba ze ktos wie gdzie moglbym kupic taki stelaz ? Najlepiej uzywany w dobrym stanie (bez zadnych spawow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie nad tym, a ile takie spawanie moze koszowac? 100zl?150?

Wiesz moze jaka pozniej farba mialbym to pomalowac i w jaki sposob? (kolor bialy)

nie no kupujesz dobrego spreya np "motip" a wczesniej przelecisz podkładem. Nałozysz ze 5 warstw lakieru w odstepach czasu i bedzie bosko ;) jezeli to jest aluminium to Ci to za ok własnei 40-60zł pospawaja a stal to za jakies grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszość firm robiących dobre spraye ma w swojej ofercie również podkłady do swoich lakierów. Nie nalezy kupowac róznych firm bo podkład moze sie pogryzc z lakierem. Najlepiej zapytaj sie sprzedawcy w sklepie. Ja polecam "MOTIP"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałem całą ramę podkładem, normalnym lakierem i bezbarwnym - wszystko w sprayu. Tam gdzie się wyciera fabryczny lakier to jest wytarte, ale w innych miejscach nie. Ja w stelarzu tylnym spawałem niektóre uchwyty do plastików itp i nie kosztowało to dużo (stelarz aluminiowy) chociaż jak znalazłeś jakiś w miare tani i prosty na allegro to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. znalazlem ale nie wiem czy bedzie pasowal,koszt stelaza to 180 zl,

jest to stelaz od crki z 1995 (brakuje uchwytow na kosz na narzedzia,i inaczej sie mocuje blotnik tylni) . Skoro uwazacie ze powinienem pospawac i pomalowac to tak zrobie:)

 

Malowac mam w sposob: podklad,kilka warstw farby,farba bezbarwna.

tak?

 

P.s Dzieki wszystkim za pomoc

Edytowane przez konrad_pol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...