Skocz do zawartości

Niezatrzymanie sie do kontroli


AdamWo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może się naraże, ale musze wyrazić swoje zdanie...

 

230 ??? Ucieczka przez kilka miast ??? I chcesz oskarzac policje o to że zle zaparkowali ? czy tez 'spowodowali niebezpieczenstwo na drodze' ?? Czlowieku - Ty masz coś jeszcze w głowie oprócz powietrza ??? :icon_razz:

 

Spuść głowę i dobrowolnie poddaj się karze, wyraź publiczną skruchę w sądzie to może sie wyliżesz i nie pójdziesz SIEDZIEĆ do pierdla!!! Prawo jazdy to pikuś....Jeżeli to by ode mnie zależało to nastepny raz siadłbyś na moto za 5 lat...

 

Dla wiadomości - na 200% ścigający radiowóz oraz na blokadzie - wszystko nagrywali. Jak to pokażą w sądzie - jesteś ugotowany jak raczek... Proponuje naprawde wyrazić skruchę....

Edytowane przez mario_BS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam nie chciałbym Cie dobijać ale też rozwieję Twoje nadzieje, jesli popełniłe kilka wykorczeń a na to wyglšda i nie łud sie że "tego lub tamtego nie majš", to dostaniedsz więcej niz 8 punktów, może nawet więcej niż 20, prawo jazdy zostało Ci zatrzymane bo za wykroczenia które popełniłe może zostać orzeczona kara pozbawienia uprawnień do kierowania. Teraz swoja uwage powiniene skupić na tym aby prawo jazdy nie zostało Ci zatrzymane powyżej 12 miesięcy bo to grozi ponownym egzaminem. Wemiesz adwokata, ten skroi Cie na jakie 500zł i pomoże tyle co na tym forum, za darmo, po koleżeńsku, doradzi lukasz-aprila. Myle że nie ma co Cie besztać za zły przykład jaki dałe młodszym kolegom ale każdy czytajšcy niech ma wiadomoc czym takie postepowanie grozi w realu.

Tak na koniec lepiej zatrzymać sie do kontroli w przypadku braku prawa jazdy / bo mniejsza kara/ niż na ucieczce - to dla małolatów co to jeżdzš a prawka nie majš.

Pozdrawiam wszystkich, tych na motorynkach też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Adam Adam,pozostaje mi Tylko wspolczuc ,bo o prawku mozesz na jakis czas zapomniec,mojemu kuzynowi zabrali prawko Tylko za to ze siedzeli z kumplami w aucie i pili wodke a on byl za kierownica.......chcieli mu zabrac na 2 lata dostal rok i grzywne......Ale nie martw sie na Rybnik moze bede miala juz swoja maszyna to Cie zabiore jako plecak.... :lapad: ..........chyba to byl kiepski zart......trzymam kciuki...... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//sorry za off topic:

mojemu kuzynowi zabrali prawko Tylko za to ze siedzeli z kumplami w aucie i pili wodke a on byl za kierownica

wierzysz w takie bajki? jeśli "siedzieli" i auto nie bylo w ruchu to niewiele mogli mu zrobic..

zreszta poczekajmy na naszego forumowego kolege, moze osmieli sie opisac podobna przygode ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Adamie sie wpakowałeś.

 

Współczuje, jednak moim zdaniem masz to na własne życzenie... Ja wolę się zatrzymać i jakoś dogadać z policjantami (ale oczywiście baz dania w łapę, bo tego to nie zrobie). mnie dwa razy zatrzymali przy 180 i zawsze jakoś udawało się z nimi ugadać i puszczali nawet nie dając mandatu.

 

Powodzenia w walce, lecz raczej nic nie zdziałasz... niestety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze posty i powiem wam że jesteście żałośni. Dajcie spokój z opowiadaniem chłopakowi o tym jak to nieładnie, jakim jest półgłowikiem i dlaczego tak postąpił skoro sprowadzał swoją niebezpieczną jazdą zagrożenie dla innych. Teraz to nic nie da, a ponadto w przysłowiowej "gębie" każdy jest mocny. Postawcie się w stuacji- zatrzymanie, duża prędkość, miliony myśli pod kaskiem i do tego zapas adrenaliny. Takie decyzje podejmuje się pod wpływem chwili. Mój apel- przestańcie się wymądrzać siedząc przed monitorem. Przenieście soświadczenia kolegi na drogę.

A za ciebie kolego trzymam kciuki.

tak pozatym "głupi ten co głupio robi" :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 'Iwansky--------przestan nas umoralniac,dysusja polega na wyrazaniu wlasnego zdania............przeciez nie bedziemy klaskac za to co zrobil,ani sie uzalac.........Jak go bardzo lubie to nie znaczy ze bede mowila ,ze dobrze zrobil....,a to ze inni maja bardziej ciety jezyk to ich sprawa!!!!!!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Postawcie się w stuacji- zatrzymanie, duża prędkość, miliony myśli pod kaskiem i do tego zapas adrenaliny. Takie decyzje podejmuje się pod wpływem chwili.

 

 

 

No taak , postawcie się w mojej sytuacji, Kantor, duza kasa, milion myśli pod czapką i do tego zapas adrenaliny. takie decyzje podejmuje się pod wpływem chwili. UPS zabiłem panią w okienku, ale przecież jestem usprawiedliwiony a Wy się wymądrzacie przed monitorem. Na szczęscie Iwansky będzie trzymał za mnie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, Iwansky jakos nie dociera do mnie twoj apel. AdamWo'owi nalezy sie zj..ba w calej rozciaglosci i w pelni zgadzam sie z tym co napisal mario. Tymczasem widac tutaj grono znajomych, trzymanie kciukow, pocieszanie itp. Jak widac niektorym ciezko zdobyc sie na obiektywizm. Ale ok, w sumie nietrudno to zrozumiec, zawsze inaczej sie patrzy na znajomego.

 

Poza tym, o jakiej chwili mowisz? Przeciez gosc pociagnal spory kawal ze swiadomoscia ze jest scigany. Co wiecej jesli dobrze rozumiem wypowiedzi w stylu "nigdy nie spotkalem takich uparciuchow , nigdy takich problemow nie bylo" - nie byla to pierwsza ucieczka. Of coz moze to moja nadinterpretacja.

 

Moje zdanie jest takie - miales "odwage" tak jechac, miej odwage poniesc konsekwencje zamiast szukac dobrego adwokata. Jezeli bez prawka jestes jak bez reki, trzeba bylo o tym pomyslec wczesniej.

 

Osobiscie trzymam kciuki ale za sprawiedliwosc.

 

a poza tym to :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...