Skocz do zawartości

Mitas C-02 vs inne opony 17 cali


Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym poznac wasza opinie na temat opon tylnych, ktore macie. najlepiej 17 cali. oczywiscie kostka.

mam kumpla, ktory ma michelina i lata na niej od 2 lat, duzo po asfalcie, a kostka ma sie dobrze, jest jeszcze wysoka i nie sciera sie zbyt szybko.

mam innego kumpla, ktory ma mitasa c-02, zalozyl wczesna wiosna, a pewnie nie starczy mu do konca wakacji..

 

planuje kupic kostke oczywiscie do jazdy w terenie, ale motocykl sluzy mi tez do jazdy miejskiej.

czyli to musi byc jakas twarda kostka, zeby sie nie skonczyla po paru tygodniach jazdy.

 

jakie macie pozakladane, ile wytrzymuja, ile kosztuja?

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitas jest kiepski ja za ta sama cene kupilem nowego Bridgestona na Allegro

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napisz jaki to bridgestone -tzn model, cena i foto jezeli jakies znajdziesz w sieci (zebym widzial wzor kostki :icon_razz:)

 

a co do mitasa c-02, to mam dojscie do tej oponki za 100-110 zl nowka, wiec pewnie na ten sezon kupie chinke, a na przyszly cos lepszego

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz tez wiecej razy nie kupie Mitasa, wole dolozyc raz niz zmieniac co kilka miesiecy, choc teraz w YZ mam na tyle C-16 i jestem pozytywnie zaskoczony ile znosi ta opona, a co do modelu C-02 to raczej go sobie odpusc niech cie nie zwiedzie wilkosc i ilosc kostek, znajomi pokupili do DR-ek te wlasnie laczki i jeszcze szybciej je zmienili na pozadne uzywki, pozatym maja strasznie slaba przyczepnosc chyba za te kostki sa za gesto ulozone ale taki tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choc teraz w YZ mam na tyle C-16 i jestem pozytywnie zaskoczony ile znosi ta opona,

Dokłądnie jak brać Mitasa to tylk0 C16,już zjeździłem z 2 takie gumy i powiem że OK.Teraz też kupiłem Mitasa C16,ale to w razie"W",bo tak to już nie smigam na takich kapciach,obecnie DUNLOP SPORTS D756,najlepsza guma na jakiej śmigałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunlop wymiata - mialem kiedys na przodzie i tyle poprostu rewelacja ...

 

chinszczyzna dobra do jedzenia - mam kostke 17 chinska ok 7 mm wywalilem bo szlo sie na niej zabic trzymanie w terenie i na asfalcie fatalne ...

 

mam tego Bridgestona http://www.allegro.pl/item100261897_opona_...a_nowa_460.html

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam C-02 (jest '17) na torze spisuje się nie najgorzej. Moim zdaniem opowieści o odrywającch się kostkach to bujda na resorach. Ale jeżeli masz zamiar przejeżdżać chociaż bardzo krutkie kawałki tras po asfalcie to odpuść sobie mitasa schodzi w oczach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam c-02 o września i zostało mi jeszcze ponad 13 mm :icon_razz: często afaltem katuję na dojazdówkach i się trzyma, przyczepnośc też jest w miarę (warunek to niskie ciśnienie), ja bym mitasa brał

 

ja mam C-02 (jest '17)

w exc masz felgę 17 cali ??

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na tyle mam Baruma Cross coś tam - od 6 lat !!!! - łysa już trochę, ale daję radę - pod największe góry na żwirowni jeszcze podjeżdża - jak przestanie to ją zmienię.

 

No ale może z góra 20h przelatałem w tym czasie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem ze c2 nalezy odpuscic bo to jest najuniwersalniejsza opona z MItasa przez to jest do dupy.Koledzy ja mieli i strasznie nazekali kostki sa za grube przez co słabiej sie wbijaja i koło sie slizga koledzy jezdza na c 10 i nie nazekaja a katamy po roznych terenach u nas mozna zamowic na miejscu opone mitasa za 120zł :icon_razz: wiec mysle ze lepej kupic nowke ale za jakie pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam c-02 o września i zostało mi jeszcze ponad 13 mm :icon_razz: często afaltem katuję na dojazdówkach i się trzyma, przyczepnośc też jest w miarę (warunek to niskie ciśnienie), ja bym mitasa brał

w exc masz felgę 17 cali ??

 

nie mam 18' chodziło mi oto że C-02 występuje w rozmiaże '17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bał na takiej gumie śmigać co ma 6lat,w każdej chwili może ją rozj***ć. PZdr :bigrazz:

 

a myślisz że czemu tak mało jeżdżę?

 

wiem że guma choć wygląda dobrze i nie jest popękana ani sparciała to jej wewnętrzna struktura jest pewnie słabiutka.

 

ps. dziś na USG widziałem moją małą córeczkę i pewnie już niedługo to wcale nie będę jeździł :buttrock: :icon_razz: już żona znajdzie mi stałe zajęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...