Skocz do zawartości

Romet Chart 210


Magik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Tak sobie pomyślałem, że chart to niedrogi sprzęt na którego by mi akrat starczyło nie musiałbym nic dozbierać itp.

A więc:

Przesiadałbym się z komarrra więc czy jest sens kuować charcinę :icon_mrgreen:

Ile mniej i więcej on pojedzie (tylko bez żadnego WT typu cylinder od simsona i tumik od poloneza)

No i czy nie było by problemu z zamontowaniem przedniej lampy np. od MZ :banghead:

Bo orginal mi sie jakoś nie widzi.

 

 

Pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

chart dobry motorek , dla poczatkujacych

po przejsciu z jawek i koszmarkow jakos lepiej sie zbieral i juz po miesiacu "but" ten zanikł

lampa od etki wejsc wejdzie

pojedzie 60 licznikowe (zamyka licznik :icon_mrgreen: )

moj po paru patentach szedł identycznie jak simson

wieczne wyskakujace biegi (wszystkie od 89 mialy tę wadę)

powiem tak : jak niedrogo i w dobrym stanie to mozna kupic ( do ok 600-700zl) za wiecej nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Oj tak zdesperowany to ja jestem :icon_mrgreen:

Wszystko zależy ile będe mieć $$ po mniej więcej 20 lipca.

Jeśli mało to kupie właśnie charta. Czy jest on większy dużo od np. komarrra ?

A jak szczęście dopisze i będe mieć więcej $$ to może i będzie RG :banghead:

 

Pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ake japonie co z tego ze kupissz nawet za 500zl jak i tak bedzie trzeba robic remont to takiej rd np: tlok-ok.100zl a do simsonka -ok.30zl ja bym wolal simsona kupic gdzies za ok.1000zl i jak sie zepsuje to przynajmiej niema problemu z naprawa, a jak za 500zl kupoisz japonie to... napewno czeka cie remont...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ale jak by sie odremontowało np. TS to wiesz.. japonia to japonia.

A simson to simson.

Co byś wołał kupić TS za 500 i zremontować (łacznie około 1500) czy kupić simsona za 1500 ?

 

Pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mało to kupie właśnie charta. Czy jest on większy dużo od np. komarrra ?

Czy znacznie wiekszy, to nie wiem, ale jednak czuć różnicę, zwłaszcza w pozycji za kierownicą. Porównując z Komarami czy Ogarami, na Charcie siedzi się wygodniej, bo kierownica jest wyżej. Jeszcze zawieszenie jest interesujące - gdy pierwszy raz wjechałem Chartem na swoją polną dróżkę po przesiadce z Ogara 200, natychmiast zauważyłem, że przód chodzi mięciutko (o 10 mm więcej niż w simsonie), tył też nieco lepiej niż w pozostałych Rometach. Właściwie tylko dwie rzeczy są irytujące: Skrzynia i kickstarter. Oryginalny jest krótki i można łatwo połamać nogi. Na szczęście frezy pasują do komarowego, znacznie dłuższego i wygodniejszego.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...