Skocz do zawartości

Yamaha YZF 600!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was:)Powiedzcie mi cos na temat tego sprzeta!!Jaki sie sprawuje,czy jest awaryjny,jakie jest sprednie spalanie!I czy Oplaca sie kupic Yamahe YFZ 600!!

 

 

 

 

 

Dyskusja o fazerach toczy sie tutaj

 

http://forum.motocyklistow.pl/Fazer-600-to...-to-t34753.html

 

A w skrócie to fazer jest bardzo fajnym, ekonomicznym, mocnym, szybkim, bezawaryjnym i praktycznym motocyklem

 

Napewno warto go kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o fazerach toczy sie tutaj

 

http://forum.motocyklistow.pl/Fazer-600-to...-to-t34753.html

 

A w skrócie to fazer jest bardzo fajnym, ekonomicznym, mocnym, szybkim, bezawaryjnym i praktycznym motocyklem

 

Napewno warto go kupić...

Młody pytał raczej o YZF czyli Thundercata :icon_mrgreen:

Poniżej link do testu porównawczego 600 Yamahy

http://www.scigacz.pl/Uzywane,Yamahy,R6,vs...Fazer,1403.html

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeee, no co Wy, chłopaki, młody88 pytał o YZF600 R6!

 

 

 

ja po przeczytaniu postów młodego88 nie traktuję już tego użytkownika poważnie.

 

 

dodam jeszcze tylko, że jeszcze nie wszystkie yamahy YZF600 zostały wymienione :icon_mrgreen: jeszcze jedna została, jeszcze ktoś się może wykazać :banghead:

 

a CBR1000 młody juz sprzedałeś?

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jesteś mało konkretny, niejasno się wypowiadasz, robisz błędy myślowe i ortograficzne, ponadto sprawiasz wrażenie osoby, która sama nie wie o czym mówi.

Nadal nie sprecyzowałeś o którą Yamahę YZF600 Ci chodzi, ile czasu jeździsz tą VFką (i ile przejechałeś nią km), jaką masz kwotę do wydania, a pytanio-rozkazem (nie wiem jak to gramatycznie sklasyfikować) "I czy Oplaca sie kupic Yamahe YFZ 600!!" to już w ogóle sprawiłeś, że olałem twój temat i miałem się tu nie wypowiadać, ale zrobiło sie śmiesznie, to dorzuciłem swoje 5 groszy. Powinienem był Ci to na PW wysłać,ale niech nie będzie, że zostawiłem Cię bez odpowiedzi.

 

ps. jak juz zdążyłeś zauważyć jest YAMAHA:

YZF600 Fazer

YZF600 Thundercat

YZF600 R6

no i ta ostatnia, o której nikt jeszcze nie wspomniał

YZF600 R (Genesis)

 

idź się dowiedz, następnym razem zadawaj konkretniejsze pytania.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. jak juz zdążyłeś zauważyć jest YAMAHA:

YZF600 Fazer

YZF600 Thundercat

YZF600 R6

no i ta ostatnia, o której nikt jeszcze nie wspomniał

YZF600 R (Genesis)

 

idź się dowiedz, następnym razem zadawaj konkretniejsze pytania.

 

 

oj kolego mądrkujesz mądrkujesz , a racji nie masz

 

FAZER to FZ/ FZS

THUNDERCAT to YZF 600

R6 to YZF R6

 

i pytanie było raczej o Thundercata i to ty nie zrozumiałeś tego postu. A czy opłaca się kupic to jest moze zbyt ogólne pytnie , ale zawsze ktos mogło powiedzieć nie nie opłaca sie bo sie często psuje.

Czepiasz sie poprostu chłopaka.Wrzuć na luzz.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ps. jak juz zdążyłeś zauważyć jest YAMAHA:

YZF600 Fazer

YZF600 Thundercat

YZF600 R6

no i ta ostatnia, o której nikt jeszcze nie wspomniał

YZF600 R (Genesis)

 

idź się dowiedz, następnym razem zadawaj konkretniejsze pytania.

Fazer to jest chyba FZS a Genesis to chyba były FZR :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, z tym fazerem dałem ciała, bez zastanowienia potwierdziłem Ciasnego baniaka. Ale z R6 jako YZF600 gdzieś się kilka razy spotkałem. No i przed thundercatem były YZF600, i nie były to FZRy. ok, wrzucam na luz.

YZF600 Thundercat to fajny motocykl. Mówią, że dobry do turystyki, ale moim zdaniem trochę za słabo wyposażony i mógłby być trochę wygodniejszy (nie mówię, ze nie jest) żeby w pełni być uznanym za sportowo-turystyczny. Troche czuć na nim wibracje od silnika w okolicach 5000 obr/min. Ale za to dobrze hamuje, cudnie się prowadzi, pięknie wygląda, malutko pali, ma spokojny dół (trochę nawet za spokojny) ale od 9500obr/min dostaje szajby i trzeba się ostro trzymać kierownicy, momentami bardzo mocno. Jeżeli rzeczywiście o T-cata Ci chodziło, to wejdź na wspomniane wcześniej forum thundercata (http://www.motocykl.org/thundercat/forum/), to powiemy Ci więcej.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...