Skocz do zawartości

Namiary na Tłoki!!! Pomozcie ludzie..


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem typu kutas.Zatarlem Mtxa 7 szli 51.50 nie wiem czy 8 mi pokryje male zniszczenia ktore powstaly.Wiec najlepiej znalazl bym jakis tlok o srednicy 53 mm.oczywiscie takich samych wymiarach sworznia i calej reszty.musi byc taki rozmiar.jak macie jakies namiary bardzo prosze o podanie.kto mi znajdzie taki tlok ktory mi podpasuje wysle priorytetem Browara.POzdrawiam Dibo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez zapytaj tego kolesia: http://allegro.pl/item108484163_tlok_skute...ozne_marki.html mozliwe że on bedzie miał, chociarz na swojej aukcji nie ma wypisanych tłoków do pojemnosci 100ccm

O, tu masz jeszcze http://kemot.pl/tloki.php?kemotSESSID=cc5f...a22ecef06cbb5b3

Edytowane przez kobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiecie gdzie moge kupić wmiare tanio dobry tłok do ktm exc125, i na tłoku mam napisane selekcja A i 06-01 co to oznacza, jaki mam kupic tłok??

 

 

licz się z wydatkiem 400zł, 50 zł przy tej kwocie nie robi już takiej dużej różnicy

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie moge kupić wmiare tanio dobry tłok do ktm exc125, i na tłoku mam napisane selekcja A i 06-01 co to oznacza, jaki mam kupic tłok??

 

 

nie ma tanich dobrych tłoków, sa albo tanie albo dobre,

 

a tłok masz selekcji A, wiec nastepny powinien byc ciut wiekszy od tego twojego, najlepiej daj zmierzyc gar srednicówką, oni powiedza ci jaki masz dokłądny wymiar w najgrubsym miejscu i dobierasz tłok o 0.04 mniejszy niz ten najwiekszy wymiar gara, proste :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...