Skocz do zawartości

TVN TURBO - "Uwaga Pirat"


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj widziałem tylko koniec tej akcji ale teraz jak obejrzałem całe to koleś niezły kozak :banghead: Ale policjant obok to dziwne że tak wierzył że mu się uda.Ale adrenalinke musiał niezła mieć :banghead:

 

mogl tego policjanta nie widziec, szedl troche z tylu. a i tak policjantow nalezaloby doinformowac, ze nie musi byc kluczyk w stacyjce, zeby mozna bylo kierownice skrecac (chyba, ze ja o czyms nie wiem :icon_mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie tamtędy jeżdżę, ta podwójna to żaden wyczyn inaczej od 17-20 jechać się nie da. Wcale mu się nie dziwię, że szedł lewą stronę do wjazdu na modlinską - a co miał stać w korku? Troche tylko głupio wyszły mu te jęki i błagania, że już nie będzie. Hmmmm - chyba muszę bardziej zacząć patrzeć w lusterka wypatrując panów w zielonych kamizelkach. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to jakbym widział siebie jakieś 2 tyg temu ... tylko, że ja nie uciekałem i miałem rejestrację :icon_mrgreen:

 

a ja przecież tylko przejechałem sobie całą trasę toruńską od Broniewskiego aż do zjazdu na Modlińską jakieś 3km w gigantycznym korku jadąc bezpośrednio za radiowozem na sygnale :banghead:

pees. wiem wiem, że zrobiłem źle i w ogóle... :banghead:

 

Ile ci wlepili mandatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też odnotować bardzo sensowny komentarz policjanta, który wszystkie scenki rodzajowe komentował ze studia. W tym przypadku powiedział, że przez takie osoby szargana jest opinia motocyklistów, którzy w znakomitej większości są ludźmi rozsądnymi - czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za udostępnienie filmu !

 

Jeżdże tą trasą przynajmniej 3 razy w tygodniu i takie manewry jak ten koleś to tiry wykonują nie mówiąc już o osobówkach (powód-> moim zdaniem bardzo kiepsko zorganizowane skrzyżowanie + most który obsługuje całą północno-wschodnią część wawy i okolice). Policjantów z samochodu podzielilem na dwie grupy:

1. gamoń (pewnie sie ktoś przyczepi za taki txt ale co tam) ze wsi co sie wozi po mieście bo dostał blaszke i zadaje pytania w stylu: "i co zdziwiony?" ja nie wiem to już trzebać być straszną lapetą żeby sie tak wyrażać, zazdrościł mu tego motoru czy co. nie wiem i sie nie dowiem, ale zachowanie mi sie nie podobało.Może go kamera podniciła i chiciał być twardy i elokwentny.

2. policjant który znał sie na rzeczy i to on cały czas asekurował kolesia na moto żeby nie zwiał i zachowywał sie racjonalnie.

 

jeszcze dochodzi kolega policjant zazdroszczący bogatej mamusi i łysy ze studia (Zalewski)który faktycznie wypowiadał się sensownie.

 

 

a jeśli chodzi o kolesia na moto, no to prawdziwy twardziel, z tego co wiem ludzie w stresowych sytułacjach nie zawsze zachowują się racjonalnie i to może być dla niego usprawiedliwienie.

trzeba będzie zacząć uważać ;-)

 

mam nadzieje że ich nie spotkam na trasie

 

pozdro500e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogl nie uciekac.. za pozno juz troche bylo, tymbardziej ze niebieski szedl przy nim.

 

a czy az taki pirat , ze sie nadawal do natychmiastowego zatrzymania? Wczoraj czytalem o tym jak wielu z Was jezdzi po chodniku.. jak dla mnie to wieksze stwarzanie niebezepiczenstwa niz slaby slalom i to jeszcze w tepie turystyka.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy az taki pirat , ze sie nadawal do natychmiastowego zatrzymania?

mam nadzieje, ze zadecydowala obecnosc kamery i normalnie daja sobie spokoj w takich sytuacjach (oczywiscie wylaczajac brak tablicy)... na szczescie - odpukac - jeszcze sam nie bylem w takiej sytuacji :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...