Skocz do zawartości

Potrzebna KREW!


legut7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pilnie potrzebna krew dla kolegi ktory mial w niedziele wypadek motocyklowy...

Zglaszajcie sie kto moze do centrum krwiodactwa, obojetnie jaka krew bo i tak dostanie taka jaka potrzebuje z Banku Krwi... Musicie zaznaczyc ze oddajecie dla MACIEJA PALIWODY ktory znajduje sie w szpitalu w Nowym Targu...( jesli jest mozliwosc to in blanco czyli bez wpisywania szpitala, bo mozliwe ze Macka przeniosa nie dlugo do Krakowa)

karteczki te przesylajcie na adres:

 

Anna Mielczarska

RADIO KRAKÓW

Al. Słowackiego 22

30-007 KRAKÓW

 

Z gory wielkie dzieki!!!!

Edytowane przez legut7

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro bede w NT. mam zezwolenie na oddawanie krwi (mam astme wiec musze miec) i jutro oddam. nie pytam co jest, dla kolegi motocyklisty przynajmniej tyle. niech wraca do zdrowia i jeszcze z nami pojejzdzi!!

POZDRO!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mozna tak! Maciek ma noge w bardzo zlym stanie, podczas operacji stracil wiele krwi, wszyscy robia co moga by mogl spowrotem chodzic...

 

Wszyscy gleboko na Was liczymy!

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey

 

jest tak:

 

krew mozna oddac gdziekolwiek i jakakolwiek!

 

bank krwi dziala tak, ze trzeba wziac karteczke dla kogo jest Wasza krew. ta karteczka jest oddawana w szpitalu i potem na jej podstawie szpital bierze taka sama ilosc krwi ile oddaliscie, tylko ze odpowiedniej dla chorego.

 

wiec jak ktos odda krew to trzeba te karteczke wyslac do mnie, adres w pierwszym poscie.

 

 

dzieki z gory

 

anka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz spuściłam 450 ml swojej krwi dla Maćka i w miarę możliwości proszę Was o to samo :flesje: A karteczka poszła już na krakowski adres Kinky :wink:

 

ps. Robiłam to pierwszy raz i zapewniam, że to nic nie boli, a może naprawdę pomóc naszemu koledze :biggrin:

 

Do punktu krwiodawstwa marsz :biggrin:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lwówek piękne miasto ;)

nie wiem, jak punkty, ale podejrzewam, że w ostateczności w szpitalu daliby się namówić na zabranie

tyle, że nie sądzę, by był potrzebny aż taki pośpiech: Kongiego wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi czeka jeszcze opracja kolana, więc i wtedy przyda się krew. na razie kraków i okolica zatankowały Go nieco ;>

istotne, żeby szybko podesłać karteczkę - IMHO wystarczy priorytet, będzie na 2-gi dzień u Kinky

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie wiemy tyle ze noge zatrzyma, nie beda odcinac, ale prosze oddawajcie krew bo jest nadal bardzo potrzebna, pamietajcie ze to jeden z NAS!

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja krwi niebede dzis oddawal, bo ten co mu ja podadza to bedzie krzywo chodzil, za duze w niej stezenie % alkoholu jest ;):D:D:D:Dpo meczu, ale jak bede w stanie to oddam :lalag:

 

to tak jak z moją krwią - po wycieczce :D

 

a na poważnie, chyba nie możesz oddać krwi, masz 16lat, a można od 18 ;) sam chciałem oddawać krew ale ten warunek mnie wykluczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat mam 16 ;) ;)

 

mozna zalozyc 2ga ksiazeczke dawcy krwi? bo czesciej niz 3 miechy to niemozna. toc niemaja chyba bazy danych w komputerze? a tak dajesz do steplowania raz jedna raz 2ga i mozesz oddawac 2 razy wiecej krwi. tak w wojsku sie robilo, zeby dostac wiecej wolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...