Skocz do zawartości

Woodstock 2006


ZlotiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarł cało i zdrowo, choć z przygodami :D

 

Impreza godna powtórzenia ;)

Trzeba koniecznie koniecznie powtórzyć !!! zgadzam sie z tym w 200% :biggrin:

kurde teraz dopiero widze , ze ta VFRka też była , i to chyba z paroma innymi osobami z wawy , mam racje? Pozdrawiam , 3majcie sie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde teraz dopiero widze , ze ta VFRka też była , i to chyba z paroma innymi osobami z wawy , mam racje? Pozdrawiam , 3majcie sie. :)

Tak, byliśmy tam małą paczką - Warszawa i Gdańsk. Ja nawet Rozia namierzyłem, ale był jakiś taki zakręcony :biggrin: , my zresztą chyba też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel Ciebie chyba widzialem - VFR Rothmans Racing pamietasz?

No VFR kojarze :biggrin: Ehh szkoda że już po i że tylko 1 dzień byłem :D Ale zawsze mam mój 5 Woodstock zaliczony :)

ps. przestroga na następny Woodstock-nie kupujcie Knyszy bo ja dostałem ją z "dodatkami" w postaci włosów(no i sama w sobie też dobra nie była)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupujcie Knyszy bo ja dostałem ją z "dodatkami" w postaci włosów(no i sama w sobie też dobra nie była)

potwierdzałem , na własne oczy widziałem jak sie chłop męczył z tymi kłakami , a ta ich knysza , lub pita to poprostu jakaś bułka z bigosem ;)

Mam tylko nadzieje , ze impreza sie za rok odbędzie , gadałem z jednym z organizatorów zlotu i mówił , ze juz sie pojawiają problemy co do przyszłego woodstocku , i to ponoć takie poważniejsze , bo problemy ponoć co rok są ... Mam nadzieje , ze tym 2 małym sklonowanym chujkom nie uda sie zlikwidować tej imprezy. A jak narazie nadal żyje swoim pierwszym Woodstockiem , zajebistym i w 100% udanym. Pozdrawiam wszystkich "woodstockowych huliganów" (cokolwiek to oznacza :clap: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do Rozia D.gif miałeś postój może w Nowej Soli na Cpnie ?? icon_question.gif icon_mrgreen.gif

 

Jak wracałem, zatrzymywałem sie na pierwszej większej stacji za Zieloną Górą, mozliwe że to w Nowej Soli. O ile dobrze pamiętam Orlen, po prawej stronie głównej drogi. Czyżbyś mnie gdzieś wypatrzył ??

 

Rozio dawaj maila bo miałem Ci przecież coś przesłać icon_mrgreen.gif

 

Fotki ślij śmiało na [email protected]

Edytowane przez Rozio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma ludziki!! ja również byłem w tym zakątku świata gdzie panuja zasady zupełnie inne i o wiele piękniejsze niż w normalnym życiu... nie rozbijałem sie na "zlocie" moje moto stało w samym centrum pola namiotowego, nie chciałem sie izolować od innych bo to tak zupełnie nie woodstokowo. byłem na parkingu oglądałem maszyny i to pole namiotowe zupełnie jakby takie państwo w państwie, nie podobało mi sie to.

Moje moto było na przystanku od wtorku i nic mu sie nie stało oprócz totalnego zapylenia oczywicie. Brałem udział w konkursie wolnej jazdy w którym to moja leciwa hondzina za diabła nie chciała uczestniczyć i dasła przy każdej próbie ale w końcu ja ubłagałem i wystartowała... cóz z tego skoro jeździec zapomniał sie i zmienił pas jazdy.... "koledze na hodzie już podziekujemy" zabrzmiał werdykt jurora, z resztą i tak zweitakty robiły co chciały w tym roku...

 

najpiekniejsze były dwie chwile:

1 gdy umeczenie objuczeni do granic masy dopuszczelnej wjechaliśmy na poligon dgzie panowała całkowita jeszcze pustka

2 gdy w niedzielne przedpołudnie ostatni raz widziałem w lusterku rozbieraną scene

takie chwile zapadaja mocno w pamięć.

 

w takim razie do zobaczenia za rok...

Edytowane przez bartek20 BSA A65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rałem udział w konkursie wolnej jazdy w którym to moja leciwa hondzina za diabła nie chciała uczestniczyć i dasła przy każdej próbie ale w końcu ja ubłagałem i wystartowała... cóz z tego skoro jeździec zapomniał sie i zmienił pas jazdy....

 

Coś mi się wydaje, że to właśnie Ty byłeś jedyną osobą z którą udało mi sie wyrać w wolnej jeździe :(

 

Za to w slalomie sobie lepiej radziłem i 3 miejsce moje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...