Skocz do zawartości

Mtx 80 (103cm3) na dotarciu i wypadek


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam taki problem ok 4 tyg temu wybralem od mechanika mojego mtx wtedy jeszcze 80 teraz 103cm3 jezdilem nim kilka dni mialem go dotrzec i lipa wyje..... sie w terenie reka wyszle w lokciu tzn przedramie mi sie wypielo z ramienia w stawie lokciowym, a wiec nie ciekawie do tej pory nie ruszam reka (tzn 2tyg ) i moj moto od ok 10 dni stoi nie odpalany czy moze miec to jakis wplyw na jego poznijsze docieranei ?, mysle ze za ok tyg wsiade spowrotem na moto ale nie jest to oficjalny termin :notworthy: powiedzcie mi czy cos sie moze dziac z moim moto jak tak stoi niemam komu dac pojezdzic i dlatego sie martwie ze cos mzoe byc nei tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rozwianie moich obaw !! no mam taka nadziee ze szybka wruce na moto !

teraz drugie pytanie myslelem zeby wsadzic do mojego mtx'a jakies kola na asfalt co myslicie o takim rozwiazaniu bo wiekszosc jezdze po miescie, praktycznie 80% mojej jazdy to asfalt wiem ze to nie moto na ulice ale wzupelnosci mi on wystarcza na moje potrzeby dobrze mi sie nim jezdzi i dlatego nieche go zmieniac a chce go troche przerobic.

czy przy zmianie kol dobrze by bylo go troche opuscic zeby nie wygladal smeisznie o ile bedzie smiesznie wygladal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Supermoto o wiele ładniejsze moim zdniem jest od np. enduro. :notworthy:

Szybkiego porwotu życzę :)

Teraz bedziesz mieć więcej czasu na forum (tak jak ja :) )

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie troche spedze na forum zanim reka wruci do swoego wczesniejszego stanu mam nadziej ze wogule wruci bo nie ciekawie to wyglada.

 

Co do supermoto to teraz i ja sadze ze jest on o wiele ladniejszy niz normalne enduro a wiec kiedy mam czas zaczynam tworzyc zamowilem wlasnie kierowince do streeta owiewki typowo streetowe na przod z halogenami rozgladne sie za jakimis fajnymi oponkami narazie na te kola co posiadam no i jak juz to dokoncze to wrzuca jakeis fotki motor z przed wypadku po wypadku i po tzw. tuningu heh . pzd dla maniakow !

 

 

ps. co sadzicie o zastapieniu org licznikow w MTX na cyfrowe typowo rowerowe ??

 

 

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

pisze tu http://www.moto-store.pl/index.php?product...duct&prod_id=29 ze to do supermoto i ze uniwersal czyli do mojego mtx'a bez problemu podejdzie ??? bo wlasnie che zrobic z tego sprzetu supermoto, nie jezdze duzo w terenie praktycznie wcale a wiec z wiadomych powodow wole jako takeigo streeta wlasnych przerobek

Edytowane przez pietka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie stanie z motorem jak postoi a jak sie obawiasz to chodz codziennie do garazu i odpalaj go na pare min np 3-4 min i zgas

 

kup jakies opony enduro ktore sie nadaja na ulice i na teren

 

nawet nie zmieniaj na liczniki rowerowe jest to obrzedliwe zostaw jakie sa albo wsadz od innego motoru

 

nawet nie zmieniaj na liczniki rowerowe jest to obrzedliwe zostaw jakie sa albo wsadz od innego motoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze tu http://www.moto-store.pl/index.php?product...duct&prod_id=29 ze to do supermoto i ze uniwersal czyli do mojego mtx'a bez problemu podejdzie ??? bo wlasnie che zrobic z tego sprzetu supermoto, nie jezdze duzo w terenie praktycznie wcale a wiec z wiadomych powodow wole jako takeigo streeta wlasnych przerobek

 

 

jakie opony byscie wsadzili na moim miejscu moze jakies propozycje fajnie jak by byly tanie tak do 130zl za sztuke bo widzielm na allegro takei ceny a widzialem tez po 350zl za sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 nie wiem skad wytrzasnoles 1003cmm3 w mtxie ;]bo ja mam 8 szlif nadwymiar i mam 93cmm3 i nic wiecej :wink: Po 2 jak chcesz sprzedac zegary to ja od ciebie kupie:D Sam slzif np 8 niewiele daje:P u mnie raptem idzie z 2 na gume na siedzaco a z 3 na stojaco:PZajolem sie troche kanalami:Pale juz czuje ze jak wbije jakis gaznik typu 22-24 mm plus 4 mebrany to bedzie dobrze latala;] no i odblokuje na tlumiku i walne normalną koncowke wydechową ]:->

 

mialo byc 103 cmm3 :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...