Skocz do zawartości

MGH Grunwald lipiec 2006


Piocho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł Grega. Co Wy na to? Polecimy?

Kiedyś nocowałem w pensjonacie niedaleko. Był bardzo OK, zwłaszcza, że była sauna i basen, co nie zdarza się często. Naprawdę był przyzwoity - w sam raz dla MGH. Poszukam, może sobie przypomnę jaki to był.

 

Myślę, że jeżeli jesteśmy na tak to już teraz trzeba by rezerwować. Chyba, że ktoś ma alternatywny pomysł na nocleg?

 

Panie, Panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegoly sa takie ze tam jest murowany pensjon - niby hotellos i taki obok drewniany, 2 pietrowy "dom letni" jak go nazywaja. Bylem tam kiedys na majowy weekend w bardzo milym towarzystwie.

Gdzie to bylo - to musze sie mocno skupic - dzis jest niedziela rano, a ja wrocilem ok 5 z miasta, wiec skupiac moge sie tylko w jednej formie. Obiecuje jednak przepracowac ten temat i przypomniec sobie gdzie to bylo - przesle wtedy linka do ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odnawiam. Ale organizacja to bedzie chyba podanie godziny wyjazdu i tyle. Spimy pod namiotami, wiec zawsze sie gdzies rozlozymy. Aker z Aga maja podjechac ze swego ogolnopolskiego enjoy, Greg z mallutkiim obiecuja, ze podjada ze swego norweskiego enjoy. Ogolnie ekipa powinna byc fest, jak to w MGH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O godzinach imprezy to pewnie dowiemy sie na miejscu. Od kumpla, ktory jest rycerzem wiem, ze juz w piatek bedzie sie z polska ekipa napie......al z przyjaciolmi ze wschodu - Ukraina, Bialorus. Ponoc to jest nawet ciekawsze, bo wszystkie chwyty dozwolone, a podczas bitwy organizatorzy ich ograniczaja. Tak wiec mysle w piatek wyrwac sie wczesniej z pracy i myknac te 200 km, a potem juz tylko biesiada i nowe twarza (co myslisz Zbychu?).

Z noclegiem ponoc klopot, bo na polu namiotowym moga przebywac tylko uczestnicy - ale damy rade. Aker potrafi spac w lesie pod Lwowem to i my sie przeciez przespimy na polskiej ziemi, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...