Skocz do zawartości

gaziory olejok 91'


moffi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam otóż taki problem.. :

Po dłuzszej trasie moto zaczeło palic mi na 3 garce.. jak wykreciłem ponad 5-6 tys szedł na cztery po czym po chwili gdy zeszłem do spokojniejszych obrotów 3-5 tys znów chodził tylko na 3 .Dałem gaziory na serwis ,powymieniali uszczelki i miało by byc git( nic innego nie znalezli).

Wziołem na garage załozyłem i szło dosc piknie ,no to jeszcze pojechalem naregulować gazniki i miodzio ,Mechanik zrobił test drive -ruszyło piknie ,ładnie sie wykrecał od samego dołu , wrócił po 15 min , i z[beeep]ne zaś te same objawy pali yno na 3 , jak sie go wykreci -pali na 4..o h** tu chodzi ??

Okablowanie posprawdzane -jest ok. Aha- nie pali mi 2 garnek od lewej , iskra na nim jest , jak wyciągłem swiece to była okopcona na czarno (lekko) ale nie była zalana..

moze ktos z 4umowicóe miał podobne obajwy w gsxr750,91 rok.. (lub innym moto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy jest paliwo w tym gaźniku jak przestanie palić i ile go jest powinno być tyle co w innych jeżeli jest za mało lub za dużo to musisz ustawić pływak może taż zaworek iglicowy sie zawieszać albo przepuszcza i na wolnych zalewa albo masz zapchany dopływ paliwa w tym gaźniku może jeszcze sprawdź dysze wolnych obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zamień swiece ze sprawnego gara na ten niesprawny odpal ... jeśli problem jest dalej (tzn ta świeca którą wziąłeś ze sprawnego gara - czarna a ta co była czarna jest ok) to wtedy nie jest wina świec... trzeba by pozamieniać jeszcze kable cewki aby wykluczyć problemy z elektryką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...