Skocz do zawartości

Opinie o oponie DURO ACCELERTOR


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Mial ktos doczynienia z opona DURO ACCELERTOR ?

Jak dzwonilem do Martin motocykle i mowilem, ze chce Mitasa C-16 to mi ja polecal i mowil, ze ma ja u siebie (rozmawialem z Sebastianem) i jest o wiele lepsza. Jak na 18 kolo to tylko ta. No i ja wzialem. Mitas kosztowal 10zl mniej. Czy dobrze zrobilem to sie okaze. Mial ja ktos ?

Tu link do zdjecia:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M200092

 

A tu opis przez Martina:

"W PROMOCJI OPONY DURO EXCELERATOR (PIERWSZE ZDJECIE) MOCNY BIERZNIK, WYTRZYMALY NA ZERWANIE,DOBRZE SIE SPISUJE W KARZDYM TERENIE, BARDZO DOBRA PRZYCZEPNOSC, WYTRZYMUJE KRUTKIE DOJAZDY PO ASFALCIE CENA 190ZL TERAZ W PROMOCJI 160ZL"

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi mitasami nie miałem do czynienia, natomiast o firmie martin motocykle możesz poczytać w dziale warsztaty/sklepy/salony, ze dwa dni temu był temat o nich ... baaaardzo mało pochlebny

 

A tu opis przez Martina:

"W PROMOCJI OPONY DURO EXCELERATOR (PIERWSZE ZDJECIE) MOCNY BIERZNIK, WYTRZYMALY NA ZERWANIE,DOBRZE SIE SPISUJE W KARZDYM TERENIE, BARDZO DOBRA PRZYCZEPNOSC, WYTRZYMUJE KRUTKIE DOJAZDY PO ASFALCIE CENA 190ZL TERAZ W PROMOCJI 160ZL"

ten koleś to jakiś analfabeta? ...

 

:banghead:

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi mitasami nie miałem do czynienia, natomiast o firmie martin motocykle możesz poczytać w dziale sklepy/salony/... , ze dwa dni temu był temat o nich ... baaaardzo mało pochlebny

 

ps. ten koleś to jakiś analfabeta, jak można odpisywać na meile klientów i robić TAKIE błędy ortograficzne ...

Wiem, ze jest temat. Sam sie wypowiadalem. Bardzo dobrze mi sie u nich kupuje i to juz 2 raz. Mozna pogadac i ci doradza. Dopiero jak uslyszal, ze chce C-16 ktory jest bardzo twardy to powiedzial mi o tej gumie.

Ciul sie zobaczy czy dobra.

No bledy sa, ale gdy tylko cos potrzebuje to bede dzwonil do nich i na tym sie konczy zawsze ;]

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kumpel kupił Duro i śmiga crossem na torze ale ma ją dopiero kilka dni więc trudno wyrokować. Prowadzi się podobno dobrze tylko ma słabe trzymanie na boki. Zobaczymy ile wytrzyma.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

1. Sklep Martin Motocykle moge calkowicie polecic !!! Zamawialem dwa razy i za kazdym razem towar mialem na DRUGI! dzien po zamowieniu !!!!!

2. Opone Duro Acceletrator mam od jakis 3tygodni w swojej YZ250F i..... zjadlem ja prawie do zera... Byla to moja pierwsza opona crossowa wiec nie moge jej porownac do innych, ale z tym ze wytrzymuje jakies przejazdzki na asfalcie... Moze i spokojne tak, ale gdy ja tylko widze czarne ubite podloze to na kolo wrzucam wiec raczej zjadam opone w oczach. Mam 100/90 19 i jest napewno szersza niz mitas c-10 100.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

1. Sklep Martin Motocykle moge calkowicie polecic !!! Zamawialem dwa razy i za kazdym razem towar mialem na DRUGI! dzien po zamowieniu !!!!!

2. Opone Duro Acceletrator mam od jakis 3tygodni w swojej YZ250F i..... zjadlem ja prawie do zera... Byla to moja pierwsza opona crossowa wiec nie moge jej porownac do innych, ale z tym ze wytrzymuje jakies przejazdzki na asfalcie... Moze i spokojne tak, ale gdy ja tylko widze czarne ubite podloze to na kolo wrzucam wiec raczej zjadam opone w oczach. Mam 100/90 19 i jest napewno szersza niz mitas c-10 100.

Pozdrawiam.

No to mnie zmartwiles :icon_question:

Cholera no sprobuje ja oszczedzac. I ciekawe jaki rozmiar mi wyslal bo chcialem cos takiego jak Mitas C-16 100 na tor :)

Masz moze foty u Ciebie tej gumy ? Jaka szerokosc zamowiles ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zmartwiles :icon_question:

Cholera no sprobuje ja oszczedzac. I ciekawe jaki rozmiar mi wyslal bo chcialem cos takiego jak Mitas C-16 100 na tor :)

Masz moze foty u Ciebie tej gumy ? Jaka szerokosc zamowiles ?

pzdr

 

 

przecież napisalem w poscie wyzej ze mam zalozona 100/90 19. Fotki zobacz w moim profilu na bikepics.]

Pozdr. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...