Skocz do zawartości

co myslicie o tym motorku


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to chyba zależy ile syn ma lat oraz jakie posiada doświadczenie :flesje: ?

Faktycznie ale stawiam flakon ze pewnie to ma byc 1 sprzecik po motorynce lub komarku;]

Ale i tak nic nie przebije tekstu zamieszczonego jakies rok temu na łamaś świata motocykli. Przedstawiona byl list jakiegoś starszego pana który mieszka obecnie w USA. Kiedys jak był młody skłądał (jeszcze w Polsce) stare wojskowe Harleye. Teraz jest stary ma kupe kasy i ze spokojem pisze "teraz mam 48 lat dobrą prace i pieniądze, mój syn w przyszłym roku będzie zdawał prawojazdy i planuje zakupienie hayabusy, a ja dalej bede składał sobie harleye" Nie no luz;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając doświadczenie syna, żeby nie wdepnąć z tym motorowerem.

Bo na 125-ke potrzebne min. A1, nie karta motorowerowa. A gliniarze teraz juz chwytają rozeznanie n/t motocykli i można trafić na kontrolującego który sie zna i może być "a to peszek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaa i jeszcze jedna sprawa bo z tego co wiem to w sezonie cena motrkow idzie w gore ja bym wziol synowi honde nsr ale jak zobaczylem ceny tj. w przyzwoitym stanie 8000 to sie za głowe złapalem i powiedzice mi ile np. taka nsrka ktora stoi teraz 8000 spadnie po sezonie tj. ile bedzie kosztowała??? pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta AF-1 nieoryginalne malowanie ciekawe jak z silnikiem.To jakie ty nsrki patrzyłeś bo tak patrze to mozna zadbana sztukę do 6tys znaleść.To juz lepiej kupić nsrke 97-98 za 4500-5tys do podmalowania niz starszą APRILIE z nieoryginalnym malowaniem.Tak dla porównania:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=106917036 tylko ciekawe czy oblokowana,oryginalne malowanie

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=107830691 tez chyba oryginał

ile kasy przeznaczasz na moto dla syna??

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce przeznaczyc 4-5 tys ale chce wziac cos zarejestrowane na motorower gdyz ja bym chciał tez pojezdzic mam 4 kilometry do pracy a latem zamiast samochodu czasem chcialbym sie na tym moto przejchac a kategorii A niemam zamiaru robic bo w sumie mnie motocykle nie kreca tylko czasm bym sobie chciał tak jak napisałem do pracy nim pojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...