Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podobno 300 idzie

 

Marz dalej.

 

trzeba będzie sprawdzić

 

to juz robili inni i tez mimo tego zaden 300 nie rozwinal :D

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym motocyklem MZ ETZ 250 - 130 km/h

Ostatnim Yamahą Thunderace - 280km/h (licznikowe, jeszcze było troszkę zapasu, ale zawsze prostej brakowało, zębatki 17 / 46)

Co ciekawe, odczucie prędkości na obu motocyklach można uznać za porównywalne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak podaje instrukcja...

 

Nie wiem co prawda jaka bo w instrukcji / katalogu Honda podaje "ponad 200 km/h"

 

W papierach ma 290 km/h a GPS'em 276km/h ( moze troche slabsze egzemplarze byly ale 290 jest realne. )

 

300 km/h nawet 164 KM wersja gaznikowa nie rozwinela. :)

 

Nie ze sie czepiam ale troche realizmu. :D

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co prawda jaka bo w instrukcji / katalogu Honda podaje "ponad 200 km/h"

 

W papierach ma 290 km/h a GPS'em 276km/h ( moze troche slabsze egzemplarze byly ale 290 jest realne. )

 

300 km/h nawet 164 KM wersja gaznikowa nie rozwinela. ;)

 

Nie ze sie czepiam ale troche realizmu. :icon_eek:

 

:icon_eek:

realizm to bym miał jak bym mierzył GPSem a tak to tylko pozostaje licznik i jego wskazania

i na tym sie opieram pisząc ile jechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

realizm to bym miał jak bym mierzył GPSem a tak to tylko pozostaje licznik i jego wskazania

i na tym sie opieram pisząc ile jechałem

 

 

btw. Szajba (jak pisze w artykule o biciu rekordu) bijąc rekord na Hayabusie (Szaja-busie :( ) napisał, że przy 293km/h na GPSie na liczniku miał prawie 350 :bigrazz: Więc przekłamania są dosyć spore :lapad:

 

 

A co do mojej prędkości max to 250.. ale przyznaje sie nie mam sie czym szczycić (chyba że głupotą) i chyba już nigdy takiej prędkości na publicznej drodze nie osiągnę :buttrock:

Edytowane przez Hubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najswiezsze informacje :notworthy:

moim nowym zakupem malaguti . wyciagnalem 80km/h (nie jest to jakis wyczyn ale na standart 50ccm3 to jest cos . na jesien zabieram sie za moj projekt. (opracowany przezemnie. Minarelli Project (ahh taka sobie nazwe wymylsilem. planuje

-wymienic wariator

-sprezynki

-rolki

-Cylinder

-wydech itp itd :biggrin: kosmetyka nowy kolor naklejki podswietlenie zegarow . :D czeka mnie duzooo pracyy

. :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100- 105 km/h ( dokładnie nie wiem ) Yamaha Neos 50

 

nie pie***l glupot ;) neos bez runingu nie poleci 100km/h nie ma SZANS , wiem tylko gilera runner leci 100 poo odblokowaniu .

pzdr :P :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na życzenie pasażera tylko raz z pasażerem 238 km/h.. takto jak z plecaczkiem to zawsze poniżej 200..

samemu dotychczas około 260 km/h... ale raczej staram się nie przesadzać tylko czasem jak mnie energia rozpiera :)

 

pozdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...