Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na GS500 leciałem 190km/h są świadkowie :) na zlocik do Borek tyle leciałem poszło przy tym na 100km 1 litr oleju :D

Na GSXR 600 wariuje mi licznik przy 220km/h wiec wiecej nie jestem wstanie sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie kurna wczoraj 299 powitałem bananem na twarzy :icon_mrgreen: Stary ale jary GSXR1000 K1 miał jeszcze jakiś 1000 wolnego na obrotomierzu, ale licznik był bezlitosny, nie przewidzieli trójki na wyświetlaczu :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

No wreszcie kurna wczoraj 299 powitałem bananem na twarzy :clap: Stary ale jary GSXR1000 K1 miał jeszcze jakiś 1000 wolnego na obrotomierzu, ale licznik był bezlitosny, nie przewidzieli trójki na wyświetlaczu :evil: .

 

 

a tobie tez przeklamuje licznik hahahahahahahahahah :biggrin: :D :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

zarcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tobie tez przeklamuje licznik hahahahahahahahahah :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

zarcik

 

No ku*wa pewnie że przekłamuje jak każdy, ale i tak radocha na maksa :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

motórem najwięcej jechałem tyle ile fabryka dała ... 110 km/h - etz 150

w sumie to taką prędkość maxymalną osiągam codziennie jak jade gdzies na trasie, przy wolniejszych predkosciach ziewam już, czas zmienić sprzęt :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecilbym zalozenie licznika z rowera....bedzie git:P :biggrin:

nie bardzo wiem o co ci chodzi , a co do licznika rowerowego to miałam taki założony w motocyklu w zeszłym sezonie jak jeszcze jeździłam cebrą 600rr przerobioną na streeta. Niestety tamten licznik przekłamywał jeszcze bardziej i pokazywał prędkość tylko do 199.99 km/h :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem o co ci chodzi , a co do licznika rowerowego to miałam taki założony w motocyklu w zeszłym sezonie jak jeszcze jeździłam cebrą 600rr przerobioną na streeta. Niestety tamten licznik przekłamywał jeszcze bardziej i pokazywał prędkość tylko do 199.99 km/h ;)

 

No ale te 99setnych chyba juz robi swoje?? ;) zawsze to blizej tej magicznej bariery 3 0 0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...