Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nowe moto i nowa prędkość .. 155 mil na godzine czyli ok 250km\h moje moto mialo calkiem szybko .. Dalej nie próbowałem narazie bo za duży wiatr.

Dzisiaj tyle jechales :icon_twisted: Niezle :icon_twisted: Gdzie dokładnie tyle jechales? Rozumiem ze trzeba wyprobowac nowe moto ale uwazaj na siebie i nie ma co piratowac bo w styczniu pogoda zdradliwa i wieje jak po wypiciu 0,5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tyle jechales :icon_twisted: Niezle :icon_twisted: Gdzie dokładnie tyle jechales? Rozumiem ze trzeba wyprobowac nowe moto ale uwazaj na siebie i nie ma co piratowac bo w styczniu pogoda zdradliwa i wieje jak po wypiciu 0,5 ;)

 

U mnie do południa słoneczko i elegancko.. no troche wiatr przeszkadzal .... jest taka droga wyjazdowa z ostrowa gdzie nie ma nic na bokach tylko łąki i zadnego auta nie było a asfald jest elegancki na srodku drogi .. zawsze tam testujemy maszyny..

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jezeli było pusto to nawet trzeba sprzet wyprubowac :banghead: Wyjazdowa ale w strone jakiego miasta? Bede wiedzial gdzie probowac maszyny na przyszlosc skoro takie fajne miejsce :biggrin: I jak tam chodzi TL,wszystko w porzadku jest :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jezeli było pusto to nawet trzeba sprzet wyprubowac :smile: Wyjazdowa ale w strone jakiego miasta? Bede wiedzial gdzie probowac maszyny na przyszlosc skoro takie fajne miejsce :buttrock: I jak tam chodzi TL,wszystko w porzadku jest :cool:

 

Poznania.. trzeba sie trzymać środka ulicy i można leciec.. Tlka lata świetnie .. Od jutra zostaje rozebrana z owiewek i posprawzana czy wszystko jest ok ..No i leci do malowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do południa słoneczko i elegancko.. no troche wiatr przeszkadzal .... jest taka droga wyjazdowa z ostrowa gdzie nie ma nic na bokach tylko łąki i zadnego auta nie było a asfald jest elegancki na srodku drogi .. zawsze tam testujemy maszyny..

Tylko uważajcie bo jeden koleś też "testował" i teraz jeździ na wózku... :crossy:

Ale asfalt na pleszew całkiem ładny. Idealnym miejscem na jazde jest obwodnica z pleszewa do ostrowa, na samym początku :D

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do południa słoneczko i elegancko.. no troche wiatr przeszkadzal .... jest taka droga wyjazdowa z ostrowa gdzie nie ma nic na bokach tylko łąki i zadnego auta nie było a asfald jest elegancki na srodku drogi .. zawsze tam testujemy maszyny..

Tylko uważajcie bo jeden koleś też "testował" i teraz jeździ na wózku... :crossy:

Ale asfalt na pleszew całkiem ładny. Idealnym miejscem na jazde jest obwodnica z pleszewa do ostrowa, na samym początku :D

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niebieska slicznotka ma jeszcze pare kucykow wiec jak pusto i ladnie to 220-230 sobie latem pojedziemy czasami :icon_mrgreen:

 

A zazwyczaj trzymam miedzy 130-160 wiem, ze napewno pojdzie wiecej ale wole nie, wystarczy mi swiadomosc zapasu mocy. :crossy:

 

Pozdrawiam.

 

:clap: :icon_mrgreen:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakieś 235 JAMAHĄ TDM 850 po tuningu. "Jakieś" dlatego, że licznik mam do 220 mniej więcej wskazówka tam pokazuje [230], ale widzę też po obrotomierzu bo na 5-tce jest na czerwonym ok. 0,5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przezycie puszka a dokladniej cinquecento 700. Na obwodnicy Gdynia Sopot z gorki z 2 kumplami 146km/h wracajac ze slupska z meczu PROKOMU (po tym wypadzie mam jeszcze wspomnienie w postaci fotki z fociaka policji :) niemila niespodzianka zwlaszcza autkiem ktore po plaskim daje 110 :icon_twisted: i akurat mnie musieli przyciac bo niewiedzialem gdzie stoja automaty na zdjecia ;) ) a co najlepsze chcial isc jeszcze ale juz sie zaczalem bac ze zaraz zaczniemy latac ;) . Pierwszy i ostatni raz robilem mu tescik na maksymalna predkosc ale to bylo przezycie :flesje: :) Ale juz jezdze spokojnie nim po co kusic los to byl tylko test mozliwosci nowego nabytku. A motocyklem to chyba 120 jako pasazer a sam to malutkie predkosci bo nie mam jeszcze prawka ani swojej maszyny tyle co sie pokrecic po jakims placu moto znajomych.

Edytowane przez fellippe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...