Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak leje deszcz to przy 180km/h uslizguje mi sie tylnie koło i nie moge szybciej

ale na prostej czy w zakrecie ?? :wink:

 

dobry temat na maxa, ja najszybciej do tej pory 230 licznikowe ale spoko da rade wiecej, obwodnica bialobrzeg, puste dwa pasy i suchutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja tam zawsze latam z moim plecaczkiem, który uwielbia adrenalinę :icon_mrgreen: I tak GS`ik pokazuje nam licznikowo na jakiejś lepszej drodze 185 km/h. Na więcej bidulke nie stać :icon_mrgreen: Jak czytam, że ktoś jedzie tak szybko, że się boi spojrzeć na zegary to dla mnie jest to nic innego jak jazda ponad swoje możliwości. Przy większych prędkościach trzeba się liczyć z czymś nieprzewidzianym i konsekwencjami a jak już strach wchodzi w grę to na skutki nie trzeba długo czekać.

Pozdrawiam i życzę Wam abyście jeździli tak jak na to psychika i umiejętności pozwalają. Bo to jest jedyne na co możecie liczyć jadąc szybko. Na drodze przeważnie zdarza sie coś czego się nie spodziewamy.

P.S. puszką za kierą ponad 240 km/h

 

...a dla wszystkich posiadaczy 49`tek . Jeśli chcecie pobić swoje rekordy prędkości to zapraszam na TOMAC`a do Gdańska :icon_mrgreen: . Tam na rowerze da się osiągnąć do 95 km/h :wink: POLECAM

http://rowery.trojmiasto.pl/news.phtml?id_news=2038&lewa=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś poczytał kilka moich postów i kolegi janusza na temat prędkości i przepisów to może byś zrozumiał!

 

p.s. temat w oczyszczalni : "mandat"

 

Zupełnie Cie nie rozumię... Przedrzeźniasz sie? Przeciez Janusz jasno sie sprecyzował:

 

Przyznaję się wszem i wobec, że łamię przepisy, świadomie!!!

Lecz karę przyjmę z pokorą i nie będę z siebie robił niewinnie skrzywdzonej owieczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wygrałeś? :wink:

 

Nie wygralem, odpuscilem bo stwierdzilem ze co sie z idiota bede scigal. Pomachalem mu kierunkowaskazami tylko jak jeszcze bylem na prowadzeniu (dwopasmowka przy wyjezdzie z przemysla) po czym stanowczo wychamowalem silnikiem.

 

Wiecej takiego bledu nie popelnilem.

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te 200km/h powinni Tobie zabrać prawko! Może wtedy przemówiłbyś do kumpla rozsądku! Sam facet jeżdzisz jak szalony a próbujesz kumpla przekonywać. Co za różnica czy lecisz 290 czy 200 i tak zginiesz. Jesteś szalonym dawcom łamiącym przepisy ruchu drogowego.

 

Łamię przepisy, do czego się jawnie przyznałem lecz nie robię tego na ograniczeniach do 70 km/h i nie skamlę jak zbity kundel gdy mnie Policjant zatrzyma. Jak bym miał jeździć przepisowo, to kupił bym 125 cm3 a nie 1000 cm3. Jeśli jadę szybko, to w miejscu gdzie jest najmniejsze ryzyko na wypadek. Po obszarze zabudowanym jeżdżę przepisowo, no co najwyżej +20 km/h, kto mnie zna ten wie :wink:

 

Nie wieżę, że ty jeździsz swoim motocyklem zgodnie z przepisami!!!!

 

Jeszcze jedno, jak będziesz miał takie podejście do Świata i ludzi, to długo miejsca na forum nie zagrzejesz :icon_mrgreen:

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łamię przepisy, do czego się jawnie przyznałem lecz nie robię tego na ograniczeniach do 70 km/h i nie skamlę jak zbity kundel gdy mnie Policjant zatrzyma. Jak bym miał jeździć przepisowo, to kupił bym 125 cm3 a nie 1000 cm3. Jeśli jadę szybko, to w miejscu gdzie jest najmniejsze ryzyko na wypadek. Po obszarze zabudowanym jeżdżę przepisowo, no co najwyżej +20 km/h, kto mnie zna ten wie :icon_mrgreen:

 

Nie wieżę, że ty jeździsz swoim motocyklem zgodnie z przepisami!!!!

 

Jeszcze jedno, jak będziesz miał takie podejście do Świata i ludzi, to długo miejsca na forum nie zagrzejesz :icon_mrgreen:

 

Hehe przy Twoim wzroście to ja się nie dziwie, że nie skomlesz :icon_mrgreen: Powiedz szczerze zapłaciłeś kiedyś mandat czy zawsze "dobra masz ostrzeżenie" Hehe nie no żartuje oczywiście :wink: Pozdro i uważajcie na siebie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał jeździć przepisowo, to kupił bym 125 cm3 a nie 1000 cm3.

Nie kupiłbyś 125, bo śmiesznie byś na nim wyglądał. :icon_mrgreen:

 

 

Łamię przepisy, do czego się jawnie przyznałem lecz nie robię tego na ograniczeniach do 70 km/h

Jawnie powinni Ci wystawić mandat przez internet, bo sam się przyznajesz. :wink:

Poprostu jesteś "cwańszy lis" i się nie dajesz policji dymać.

 

 

i nie skamlę jak zbity kundel gdy mnie Policjant zatrzyma.

a co Ty wyjesz jak rasowy wilk? :icon_mrgreen:

Edytowane przez Cezar27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłbyś 125, bo śmiesznie byś na nim wyglądał. :wink:

 

Przecież motocykl pojemności 125 różi się od 1000 tylko o kilka cm. O to przykładowe dane wymiarów RS 50 rocznik 98 i R1 rocznik 02:

 

R1/RS 50

Długość 203,5 cm/187,5 cm

Szerokość 70,5 cm/64 cm

Wysokość 110,5 cm/109 cm

Wysokość siedzenia 82 cm/81 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wieżę, że ty jeździsz swoim motocyklem zgodnie z przepisami!!!!

Ja też nie wierzę, ale bardzo się staram.

Nikt nie jeździ przepisowo. jedni bardziej naginają, drudzy mniej, ale fakt faktem że trza się do tego przyznać i odpokutować winy. :icon_mrgreen: , a nie beczeć jak zbity wilk , tudzież kundel :icon_mrgreen:

 

 

Przecież motocykl pojemności 125 różi się od 1000 tylko o kilka cm. O to przykładowe dane wymiarów RS 50 rocznik 98 i R1 rocznik 02:

 

R1/RS 50

Długość 203,5 cm/187,5 cm

Szerokość 70,5 cm/64 cm

Wysokość 110,5 cm/109 cm

Wysokość siedzenia 82 cm/81 cm

brawo :icon_mrgreen:

śmiem twierdzić, że Ty w życiu na żywo nie widziałeś motocykla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na prostej czy w zakrecie ?? :icon_mrgreen:

 

dobry temat na maxa, ja najszybciej do tej pory 230 licznikowe ale spoko da rade wiecej, obwodnica bialobrzeg, puste dwa pasy i suchutko

 

 

Yezoo jeszcze ktoś pomyśli że R6 szybciej nie może!!!!, 230 to ja jeżdżę przez most Siekierkowski po bułki do sklepu :wink: . Podpowiem że R6 można się rozpędzić do ponad 270 km/h :icon_mrgreen:

 

pzdr. i życze wszystkim pobijania rekordów prędkości ( i ludzkiej głupoty :icon_mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo :icon_mrgreen:

śmiem twierdzić, że Ty w życiu na żywo nie widziałeś motocykla :wink:

 

Ja wiem, że im większa pojemność, tym większy silnik, co za tym idzie R1 jest większa a najbardziej widać to na szerokości...

 

A z tym, że nie widziałem motocykla to się mylisz a dotego napisałem "podaje przykładowo wymiary" i napisałem, że "niewiele się nie różni" a nie "wcale się nie różni" a to jest kolego różnica :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...