Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za te 200km/h powinni Tobie zabrać prawko! Może wtedy przemówiłbyś do kumpla rozsądku! Sam facet jeżdzisz jak szalony a próbujesz kumpla przekonywać. Co za różnica czy lecisz 290 czy 200 i tak zginiesz. Jesteś szalonym dawcom łamiącym przepisy ruchu drogowego.

 

Hehe ale jak narazie to Ty masz 10 % ostrzeżenia nie on :P :lapad:

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ciut ostatnio mnie troche pogielo pobilam swoj rekord lecialam na mojej maszynce 180 i by dalejspokojnie polecial ale musialam szybko zwolnic bo pozniej fotki byly ale normalnie tak szybko lapie predkosc ze casem sie zapominam a zwlaszcza ostatnio

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ciut ostatnio mnie troche pogielo pobilam swoj rekord lecialam na mojej maszynce 180 i by dalejspokojnie polecial ale musialam szybko zwolnic bo pozniej fotki byly ale normalnie tak szybko lapie predkosc ze casem sie zapominam a zwlaszcza ostatnio

pozdro

 

Wzorem kolegi awfula apeluję o interpunkcję :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio nie znowu :banghead: :buttrock:

ja dosc dlugo po polsku nie pisalam i nie chce mi sie wszystkich znakow uziwac i pisac rozwiezle :banghead:

 

pozdro

 

Na pewno rozumiesz, że, dzięki znakom interpunkcyjnym, ten kto czyta twoje posty lepiej zrozumie co miałaś na myśli. A o to przecież chodzi - jeden mówi a drugi go rozumie :), inaczej przekaz jest nieudany... ;P

 

...czy coś takiego :)

 

 

Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno rozumiesz, że, dzięki znakom interpunkcyjnym, ten kto czyta twoje posty lepiej zrozumie co miałaś na myśli. A o to przecież chodzi - jeden mówi a drugi go rozumie :banghead:, inaczej przekaz jest nieudany... ;P

 

...czy coś takiego :buttrock:

Szacuneczek

spox, luzik lajcik ...

postaram sie nie zapominac

moze dlatego to robie bo nie chce mi sie i zazwyczaj szybko pisze nie myslac o znakach interpunkcyjnych

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

129 km/h na ograniczeniu 70 km/h :banghead:

 

a tak poważnie to moto jechałem tak szybko, że bałem się spojrzeć na zegary, żeby czasem z wrażenia nie podnieść się zza owiewki (szyby) i nie odfrunąć. :banghead:

 

A tak naprawdę poważnie to od czasu do czasu upewniam się że moja Honda nie jest zdławiona

Na szczęście nie jest :buttrock:

 

Pozdrawiam, a entuzjastom prędkości zyczę, aby liczniki kłamały ile tylko mogą!

 

 

Za te 200km/h powinni Tobie zabrać prawko! Może wtedy przemówiłbyś do kumpla rozsądku! Sam facet jeżdzisz jak szalony a próbujesz kumpla przekonywać. Co za różnica czy lecisz 290 czy 200 i tak zginiesz. Jesteś szalonym dawcom łamiącym przepisy ruchu drogowego.

 

Hmm... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...