Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

230 km/h licznikowe .. ale to chyba nie był max moje Fazi

 

Coś bujasz :icon_exclaim: Fabryka mówi że Fazi 600 leci 218 km/h. No chyba że leciałeś z wiatrem :icon_exclaim:

 

Jeśli chodzi o mnie to 200 km/h tak z ciekawości i tylko raz (Zzz750). Nic nadzwyczajnego. No i sam jak palec :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bujasz :bigrazz: Fabryka mówi że Fazi 600 leci 218 km/h. No chyba że leciałeś z wiatrem :biggrin:

Nic nie buja... fabryka sobie może mówić :wink:

Mój ma w papierach 220km/h, a idzie 250km/h :wink:

Jak to wyjaśnisz?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekłamanie licznika :D

 

W sumie to już kolega to za mnie zrobił :flesje: . ;) Ale żeby Ci aż tak przekłamywał :D Lepiej uważaj bo jeszcze na 300 skoczy. Przecież w "fabryce" się nie znają :smile:

Edytowane przez qqruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie buja... fabryka sobie może mówić :wink:

Mój ma w papierach 220km/h, a idzie 250km/h :biggrin:

Jak to wyjaśnisz?? :)

No, czyli od 250 km/h odejmujsz z 10-15% i wychodzi 210-225 km/h realnej prędkości :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75km/h na rowererze na PKSem :)

a na motorze 40km/h na placu manewrowym :wink:

na miasto rusze za 10 dni to pewnie będzie więcej :cool:

Aaaaa na rowerze 63 km/h (fabryka nie podała ile pójdzie) :biggrin: Wracałem z Bieszczad w kierunku Polańczyka. Nie pamiętam gdzie to było dokładnie bo dosyć dawno temu jechałem. Ale frajda też niezła była. :bigrazz: Rower tzw. "góral" i nijak więcej nie chciał się rozpędzić :biggrin: . Poza tym miałem trochę bagażu bo po długim weekendzie wracaliśmy. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

190km/h Kawasaki ZZR 600 - więcej się obawiam moto ma swoje latka już a ja nie mam nawet odpowiedniego ubrania mam jedynie dobrą kurtkę a 190 jechałem w jeansach co jest ryzykowne...

 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...