Skocz do zawartości

DR 350 S


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Kupiłem dr 350s , chętnie wymienie uwagi z posiadaczami takiego moto , ten model ma kopkę , mam kłopot ze sprawnym odpałem , proszę o wskazówki !! pozdr Derek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

co by nie zakladac nowego tematu to odsiwezam stary .

dr 350 to jeden z kandydatow na zajecie miejsca obok MZ.

no i pytanie ogolne do posiadaczy czy kto co slyszal - czy rzeczywiscie taki wspanialy jest jak to pisza w "motocykle uzywane" ??

czy nie za malo mocy po MZ ??

 

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy :) po mz mocy napewno nie bedzie za malo :) o to sie nie boj, ja mialem dr 350 ale rok 97 i juz byla na guzik, kopnika nie miala, ogolnie motor jest superowy, do miasta znakomity w teren do amatorskiej jazdy tez sie nadaje, jednak gdy mialem np ktm w serwisie a kumple jechali na ktmach to bralem sobie deerke i powiem tak: silnik wyrabial calkiem spoko, nawet moglem zmieszac 520 bez problemu :D ale zawieszenie troche dobija, za ciezki motor na wyczynowe jazdy, ale dla amatora jak najbardziej, nie widze lepszego motoru, uniwersalny, nic sie nie psuje, nie trzeba dokladac kasy, poprostu idealny motor. Moc ma wystarczajaca, a przy amatorskiej jezdzie ciezko bedzie zrobic zeby dobijalo zawieszenie, no chyba ze ktos pojedzie na tor mx:) zalaczam wam pare fotek mojej bylej dr, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem 2 wydechy, orginal na ktorym nie bylo slychac silnika i wazyl ok 6.5 kg:) i arrow sportowy lekki i mial piekny bas :) tak ze z 2 biegu na samym gazie szedl bez problemowo na gume, dol ma super jak to kazde 4t powyzej 125:) hehe naprawde super kózka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzmi zachecajaco to co mowicie

dr tez nie brzydki :)

 

wlasnie jaki jest dol ?? przy jakiej predkosci min mozna utrzymywac 6 bieg, od ilu obr ciagnie na nizszych biegach ?? ile spala taki doctorek ?? powiedzmy przy stalej predkosci na trasie okolo 90-100 km/h .

orginalnie tam bak ma 9 litrow, czy wiele maszyn na rynku ma zamieniony standardowy bak na jakis wiekszy ?

 

co ile olej sie zmienia i ile ?

 

pozdrawiam i dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie katowalem jej, nie jestem katem, a to co nie mozna pojezdzic na 1 kole ?? dla dr to zaden problem, motor byl jak nowy, bylem na niej w lesie 2 razy jak nie mialem ktm bo byl w serwisie, pali malo w lesie ok 5 litrow, na trasie nie wiem bo nie jechalem pewnie ok 4, jechalem nia chyba 130 jakos tak, na przelozeniach enduro :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś byłem wręcz zakochany w dr 350, ale nie poszło mi z kasą i byłem bez moto około roku :? Dopiero jak w zimie zerbałem troche grosza to się okażało, że nie ma żadnej DR, ale naszczęście znalazłem mojego ukochanego KLX-a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciężko dostać w dobrych pieniądzach takiego dr 350 (w tej chwili nie mówie o złomach w "bdb stanie")!!! Ja sam szukałem dr 350 do ok. 7000zl i takiej (w chociaż db stanie) nie znalazlem :? A potem odkryłem KLX-a 250R i bez wachania go kupiłem :mrgreen:

 

Teraz myśle, że można by sprowadzić takiego dr 350 (po normalnych cenach ) z niemiec !!

Poszukaj ofert na : www.mobile.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dr 350s ' date=' chętnie wymienie uwagi z posiadaczami takiego moto , ten model ma kopkę , mam kłopot ze sprawnym odpałem , proszę o wskazówki !! pozdr Derek[/quote']

 

Hej,

 

Jesli radzisz sobie z angielskim to duzo informacji znajdziesz tu: http://www.ccwn.org/Ludwig.Geromiller/moto...rrad/dr350e.htm

 

Tam jest dokladny opis odpalania.

BTW najbardziej podoba mi sie opis odpalania wercji SE :evil:) "hold coffee in left hand and push magic button with your right, until she runs :-) "

 

W razie czego pomoge... :(

 

Pozdr..

 

Michal Demczuk

czerwony TDM, 3 DRy + XLRka sluzbowo

www.motoszkola.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...