Skocz do zawartości

Witam ,pomozcie wybrac


Gość karol & speed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karol & speed

Zastanawiam sie pomiedzy zzr600,,yamahayzf600r(nowe) :D z tanszej polki (nowe )suzukisv650s,bandit 600s :D uzywane yamaha r1,honda cbr600(uzywane) :D

Interesuje mnie glownie opinie o awaryjnosci i przyjemnosci z jazdy.Dzieki za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jasne, że R1 :D jeśli trafisz na jakiś ciekawy zestaw Yamaszki to bierz i sie nawet nie zastanawiaj :D nie ma co porównywać nowego Bandita czy zzr 600 do tego sprzętu. jednak ja wolałbym z klasy 1000 Suzuki Gsx-r 1000, ma lepsze osiągi niż R1 i jest tańszy na rynku używanych motocykli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony zastanow sie czy warto kupic uzywany bo mozesz trafic na jakis powypadkowy z krzywa rama itp. A kupuja nowy ma 100%pewnosci ze mu nic nie bylo.

A jezeli juz tak na sile uzywka to najlepiej chyba kupiona u dealera i oddana zpowrotem w komis do niego, najlepiej jeszcze na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kilka pytan.

Czy to moze ma byc twoj pierwszy motocykl ?

Nie bardzo rozumiem twoje kryteria wyboru, same 600 i miedzy nimi R1, czyli 1000 ?

Moze myslales o R6.

Tu wszyscy sciganci radza ci R1, albo GSXR 1000 - uswiadom mnie gdzie ty na tych motocyklach w zatloczonym, wyboistym i dobrze nasyconym policja Chicago bedziesz jezdzil ?

Bo o ile pamietam to amerykanska policja dosc rygorystycznie traktuje ograniczenia predkosci i numery z Polski polegajace na niezatrzymaniu sie do kontroli udaja sie tylko wielkim szczesciarzom.

Poza tym pozdrawiam i zycze rozsadnego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba wybrałbym zzr-jest bardziej turystyczna niż reszta

preferowałbym jednak 1100-choć juz chyba jest nieprodukowna

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol & speed

Dzieki za wszystkie opinie i rady .Moze pare slow wyjasnienia ,pomylkowo wpisalem r1 chodzilo mi rzeczywiscie o r6.

Jesli chodzi o zygzaka(nowy) to jest on tanszy od nowszych konstrukcji o ok.1000$,r6 kosztuje ok.8000$.Reszta jest po prostu tansza jako nowe motocykle a wolalbym chyba nowke ,brak stresu ze moto mialo jakies przygody.Jesli chodzi o chicago to faktycznie nie mozna sobie poszalec ale mam slabosc do sportowo - turystycznych moto.No i nie bedzie to moje pierwsze moto ale pierwsze sportowe. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowo-turystycznych!

Przecież R6 to jest ekstremalnie sportowy motocykl...chyba o szeroko rozumianej turystyce nie ma w tym przypadku mowy???

Nie życzyłbym nikomu jazdy na tylnym siedzeniu w r6 na dłuższej trasie!!!

Przecież to męczarnia... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...